Flohmarkt

Zahl der Lose: 375

Japán lakk edényke, m: 7 cm, d: 10 cm
11573.

Rufpreis:
3 000 HUF

Réz töltényhüvely, m: 66 cm, d: 11
11574.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Fém tálca, d: 24 cm, 6 db nyeles pohárral, m: 15 cm, tálca kopott
11575.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

3 db söröskupa, fa és kerámia, némelyiken kopásokkal, m: 13 és 15 cm közötti méretekben
11576.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nürnberg feliratú fém doboz, kopottas állapotban, 10x11x8 cm + State express London mixture feliratú fém doboz, enyhén kopottas állapotban, kisebb horpadásokkal, 11x8x2,5 cm
11577.

Rufpreis:
800 HUF

Csipke bársony alapon, üvegezett fa keretben, 24x29,5 cm
11578.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gombok keretben, sérült, enyhén kopottas fa keretben, két hiányzó gombbal, 33,5x27,5 cm
11579.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bőr gombok keretben, sérült, kopottas állapotban, 30x26 cm
11580.

Rufpreis:
2 000 HUF

Réz gyertyatartó, ötágú, jó állapotban m: 38,5 cm
11581.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Régi fém forrasztó fa nyéllel, h: 43 cm.
11582.

Rufpreis:
800 HUF

XSZ-8D mikroszkóp, alsó megvilágítással, mozgatható tárgyasztallal, 4 lencsével (4x 10x 40x 100x), halogén izzóval, eredeti fa dobozában m: 35 cm
11583.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

2 db Rekord injekciós tű eredeti fém dobozában
11584.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF