Flohmarkt Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2217068
11573
380
Flea Market
Japán lakk edényke, m: 7 cm, d: 10 cm 2217080
11574
380
22000
Flea Market
Réz töltényhüvely, m: 66 cm, d: 11
2184205
11575
380
2200
Flea Market
Fém tálca, d: 24 cm, 6 db nyeles pohárral, m: 15 cm, tálca kopott
2220957
11576
380
Flea Market
3 db söröskupa, fa és kerámia, némelyiken kopásokkal, m: 13 és 15 cm közötti méretekben 2221019
11577
380
Flea Market
Nürnberg feliratú fém doboz, kopottas állapotban, 10x11x8 cm + State express London mixture feliratú fém doboz, enyhén kopottas állapotban, kisebb horpadásokkal, 11x8x2,5 cm 2221842
11578
380
Flea Market
Csipke bársony alapon, üvegezett fa keretben, 24x29,5 cm
2221673
11579
380
Flea Market
Gombok keretben, sérült, enyhén kopottas fa keretben, két hiányzó gombbal, 33,5x27,5 cm
2221669
11580
380
Flea Market
Bőr gombok keretben, sérült, kopottas állapotban, 30x26 cm
2200207
11581
380
4600
Flea Market
Réz gyertyatartó, ötágú, jó állapotban m: 38,5 cm 2223676
11582
380
Flea Market
Régi fém forrasztó fa nyéllel, h: 43 cm.
1837754
11583
380
28000
Flea Market
XSZ-8D mikroszkóp, alsó megvilágítással, mozgatható tárgyasztallal, 4 lencsével (4x 10x 40x 100x), halogén izzóval, eredeti fa dobozában m: 35 cm
2142440
11584
380
Flea Market
2 db Rekord injekciós tű eredeti fém dobozában Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF