Juwelen Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2175327
19024
380
30000
Jewellery
Arany (Au) 14K Barlo óra, nem jár, d: 2,3 cm, bruttó: 9,1 g
2231361
19025
380
11000
Jewellery
Ezüst cigarettatárca, Jelzett. 88g 9,5x8 cm 2223324
19026
380
Jewellery
Ezüst(Ag) apró golyós nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 2,7 g
2223308
19027
380
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, állítható méret, jelzett, max. h: 24 cm, nettó: 1,5 g
2209238
19028
380
Jewellery
Ezüst(Ag) ornamentikus mintával díszített púdertartó, jelzett, d: 6 cm, bruttó: 54,4 g 2223291
19029
380
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) markazit kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 4,4 g
2223270
19030
380
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) állítható méretű gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 1,4 g 2223266
19031
380
Jewellery
Ezüst(Ag) cirkóniával díszített design medál, jelzett, d: 1,8 cm, bruttó: 1,5 g 2223176
19032
380
Jewellery
Ezüst(Ag) keresztes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 8,8 g
2223188
19033
380
Jewellery
Ezüst(Ag) Illinois díszkanál, jelzett, h: 13,8 cm, nettó: 20,3 g 2249089
19034
380
48000
Jewellery
Arany (Au) 14K fülbevaló szintetikus rubinnal, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2,94 g
2249097
19035
380
38000
Jewellery
Arany (Au) 14K fülbevaló szintetikus kővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 1,98 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF