https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 53

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Wenkheim József: Gondolatok a' Magyar Országi hanyatló Ló-tenyésztetésnek hellyre-állitásáról, és ezen tzély el-érésére vezető segéd Eszközökrűl. Bp.,(1988),Agrárinformációs Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint.
1
17162.

Wenkheim József: Gondolatok a' Magyar Országi hanyatló Ló-tenyésztetésnek hellyre-állitásáról, és ezen tzély el-érésére vezető segéd Eszközökrűl. Bp.,(1988),Agrárinformációs Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Laszlovszky József: A magyar címer története. Bp., 1990, Egyetemi-ny. Kiadói papírkötés.
1
17163.

Laszlovszky József: A magyar címer története. Bp., 1990, Egyetemi-ny. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Charles Baudouin: Az önfegyelmezés művészete. (Psychaogia.) Völgyesi Ferenc előszavával. Ford.: Bán Aladár. Lélek és Természettudomány. Bp.,[1927], Novák Rudolf, 67+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
1
17164.

Charles Baudouin: Az önfegyelmezés művészete. (Psychaogia.) Völgyesi Ferenc előszavával. Ford.: Bán Aladár. Lélek és Természettudomány. Bp.,[1927], Novák Rudolf, 67+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Reichert Róbert-Dr. Zeller Tibor-Dr. Koch Sándor: Ásványhatározó. Népszerű Természettudományi Könyvtár. 10. Bp.,1931, Kir. M. Természettudományi Társulat, (Kir. M. Egyetemi Nyomda.) Kiadói papírkötésben, elvált borítóval
1
17165.

Dr. Reichert Róbert-Dr. Zeller Tibor-Dr. Koch Sándor: Ásványhatározó. Népszerű Természettudományi Könyvtár. 10. Bp.,1931, Kir. M. Természettudományi Társulat, (Kir. M. Egyetemi Nyomda.) Kiadói papírkötésben, elvált borítóval

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kunszt György tudományos pályafutásának áttekintése és értékelése. Kunszt György által dedikált!  Bp., 2005. Akadémiai.
1
17166.

Kunszt György tudományos pályafutásának áttekintése és értékelése. Kunszt György által dedikált! Bp., 2005. Akadémiai.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1913 Állattani közlemények. XII. köt. 1-4 sz. Szerk.: Soós Lajos, Méhely Lajos. Bp., Kir. M. Természettudományi Társulat, IV+264+14 p.+II t. Kiadói kopott félvászon-kötés, az egyik képtábla papírja szétvált, pár lap kijár.
1
17167.

1913 Állattani közlemények. XII. köt. 1-4 sz. Szerk.: Soós Lajos, Méhely Lajos. Bp., Kir. M. Természettudományi Társulat, IV+264+14 p.+II t. Kiadói kopott félvászon-kötés, az egyik képtábla papírja szétvált, pár lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Seeger Ferenc illusztrációival. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, dohos.
1
17168.

Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Seeger Ferenc illusztrációival. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, dohos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp.,[1989.],Magyar Környezeti Nevelési Egyesület. Hasonmás kiadás. Schmidt Egon utószavával. Kiadói papírkötés.
1
17169.

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp.,[1989.],Magyar Környezeti Nevelési Egyesület. Hasonmás kiadás. Schmidt Egon utószavával. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Nadasan Valentin: Kezdjük újra! Egészségnevelő tízpercek. Az Új Életforma sorozat része. Bp., 2000, Advent Kiadó. Harmadik kiadás. Papírkötésben, szép állapotban.
1
17170.

Dr. Nadasan Valentin: Kezdjük újra! Egészségnevelő tízpercek. Az Új Életforma sorozat része. Bp., 2000, Advent Kiadó. Harmadik kiadás. Papírkötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oleg Polunin: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban.
1
17171.

Oleg Polunin: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Szerb Zsigmond: A gyomorfekély felismerése és gyógyítása. Bp.,é.n.,Szöllősi Zsigmond. Kiadói kissé foltos papírkötésben, magánkönyvtári névbélyegzővel, névbejegyzéssel.
1
17172.

Dr. Szerb Zsigmond: A gyomorfekély felismerése és gyógyítása. Bp.,é.n.,Szöllősi Zsigmond. Kiadói kissé foltos papírkötésben, magánkönyvtári névbélyegzővel, névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Bp., é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói kissé kopott félbőrkötés.
1
17173.

A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Bp., é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói kissé kopott félbőrkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse