Wenkheim József: Gondolatok a' Magyar Országi hanyatló Ló-tenyésztetésnek hellyre-állitásáról, és ezen tzély el-érésére vezető segéd Eszközökrűl. Bp.,(1988),Agrárinformációs Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint.
Charles Baudouin: Az önfegyelmezés művészete. (Psychaogia.) Völgyesi Ferenc előszavával. Ford.: Bán Aladár. Lélek és Természettudomány. Bp.,[1927], Novák Rudolf, 67+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
Dr. Reichert Róbert-Dr. Zeller Tibor-Dr. Koch Sándor: Ásványhatározó. Népszerű Természettudományi Könyvtár. 10. Bp.,1931, Kir. M. Természettudományi Társulat, (Kir. M. Egyetemi Nyomda.) Kiadói papírkötésben, elvált borítóval
1913 Állattani közlemények. XII. köt. 1-4 sz. Szerk.: Soós Lajos, Méhely Lajos. Bp., Kir. M. Természettudományi Társulat, IV+264+14 p.+II t. Kiadói kopott félvászon-kötés, az egyik képtábla papírja szétvált, pár lap kijár.
Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Seeger Ferenc illusztrációival. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, dohos.
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp.,[1989.],Magyar Környezeti Nevelési Egyesület. Hasonmás kiadás. Schmidt Egon utószavával. Kiadói papírkötés.
Dr. Nadasan Valentin: Kezdjük újra! Egészségnevelő tízpercek. Az Új Életforma sorozat része. Bp., 2000, Advent Kiadó. Harmadik kiadás. Papírkötésben, szép állapotban.