Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2215896
17105
380
Books: Gastronomy and Gardening
Brillat-Savarin: Az ízlés fiziológiája.Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella fordítása. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Reprint kiadás! Kiadói karton kötésben, szép állapotban. 2222752
17106
380
Ifj. Dr. Rusznyák István: Korszerű húsnélküli táplálkozás. Útbaigazításokkal és konyhareceptekkel vese-, gyomor-, anyagcsere- stb. betegek diétás ellátására. 6 táblázattal, étrendi tanácsokkal, 303 recepttel és 94 összeállított menüvel. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma. Kiadói papír kötésben, borító szakadozott, hiányos, ragasztott, gerinc nélkül. 2194464
17107
380
2207368
17108
380
Unger Károly: A mindig változatos tehéntúró. Túróból készülő ételek. H.n., é.n., Tejipari Vállalatok Trösztje. Kiadói papírkötésben, 48p. + Százféleképpen tejtermékekből. H.n., é.n., Tejipari Vállalatok Trösztje. Kiadói papírkötésben, 48p.
2072699
17109
380
Gyümölcsfajta és áruismeret. Egyetemi jegyzet. Szerk.: Dr. Gyuró Ferenc. Bp.,1979., Kertészeti Egyetem. Termesztési Kar - Tartósipari Kar. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
2196583
17110
380
Vegyes gasztronómiai könyvek: Halász Zoltán: Gasztronómiai kalandozások Európában. Panoráma. Hatvani Lili: Ételművészet - Életművészet. Színházi Élet. Új szakácskönyv. FSZM. Kiadói papír-, karton-, egészvászon-kötésekben. 2160237
17111
380
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Illusztrált kiadói kartonált papírkötésben, kopottas állapotban.
2116989
17112
380
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1991.,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, egy lap kijár. 2133467
17113
380
Gergely Anikó: Magyar kóstoló. Gasztronómiai utazás. Christoph Büschel-Ruprecht Stempell fotóival. Bp.,2006,Vince. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2019192
17114
380
Állattenyésztési enciklopédia I-III. kötet. Szerk.: Dr. Horn Artúr- Bp., 1971, Mezőgazdasági. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben. 2072072
17115
380
2021335
17116
380
Lehoczky János-Reichart Gábor: A szőlő védelme. Bp.,1968, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF