Flohmarkt Zahl der Lose: 383
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2244286
11584
379
Flea Market
6 db erdélyi fafaragás, ebből 2 db sérült, h. 16 és 26 cm közötti méretben
2245223
11585
379
Flea Market
3 db nagy mérető retró fa vonalzó 2245081
11586
379
Flea Market
Réz tálca páva dísszel, 20x39 cm 2245490
11587
379
Flea Market
Robotron Reiss Technobox II mérnöki utazó rajzasztal/rajzgép, kb. 51x67 cm. Eredeti vulkánfíber bőröndjében. 2245599
11588
379
Flea Market
cca 1930-40 Antik Olympia írógép magyar billentyűzettel, restaurált, ,űködőképes, hátoldalán kopásnyomokkal. Ca. 26x40x34 cm
2242323
11589
379
Flea Market
Falra akasztható hőmérő, barométer, páratartalom mérő, fa alapon, 28x10 cm 2242444
11590
379
Flea Market
"Ezen burgonya a felséges uralkodó család alapítványa ráczkevei uradalmának cs. és kir. gazdaságában Mauthner Ödön cs. és kir. udvari magkereskedése részére termeltetett." foltos felirat, üvegezett, díszes, sérült fa keretben, 27x35,5 cm 2242336
11591
379
Flea Market
Régi fém kávédaráló, kopottas állapotban, 18x11,5x11,5 cm 2242121
11592
379
Flea Market
Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Munka. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, foltos, 59,5×43,5 cm 2241830
11593
379
Flea Market
Philips kazettás lejátszó, fejhallgató nélkül, elem nélkül, eredeti dobozában, 11,5x9,5 cm 2247374
11594
379
Flea Market
Régi vívótőr, fém markolattal, G Perez Verona jelzésű pengével, pengehossz: 86 cm, teljes hossz: 102 cm / Old fencing foil with metal pommel, and with G Perez Verona mark on the blade, blade length: 86 cm, full length: 102 cm 2247370
11595
379
Flea Market
Régi vívótőr, fém markolattal, GF és Franco Vega jelzésű pengével, pengehossz: 89 cm, teljes hossz: 107 cm / Old fencing foil with metal pommel, and with GF and Franco Vega mark on the blade, blade length: 89 cm, full length: 107 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF