Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 59
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2232255
31391
378
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1974. "Tűzbiztonsági Érem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (41x35mm) T:1 NMK 564. 2186888
31392
378
Numismatik
1977. "Kiváló Dolgozó" kitüntetés miniatűrrel, tokban, igazolvánnyal + "Szocialista Brigád" zománcozott, aranyozott jelvény + "Törzsgárda" aranyozott, zománcozott fém jelvény + "KISZ" zománcfestett fém jelvény francia nyelven T:2 2226547
31393
378
Numismatik
1980. "A Magyar Népköztársaság Űrhajósa" aranyozott, műgyantás jelvény (26x60mm) T:1 2174869
31394
378
40000
Numismatik
1983. "Bányász Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata, Br kitüntetés mellszalaggal, adományozói okirattal, Lázár György miniszterelnök (1975-1987) eredeti aláírásával, eredeti tokban + DN "Törzsgárda" zománcozott kitűző (12x15mm) T:2
2165454
31395
378
Numismatik
2231168
31396
378
Numismatik
~1985. "Kiváló Feltaláló bronz fokozata" zománcozott Br kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:2 2174874
31397
378
500
Numismatik
~1990. "MSZP" műgyantás kitűző (10x), "LIPTOV" gyártói jelzéssel (11mm) T:1,1- 2174876
31398
378
500
Numismatik
~1990. "MSZP" műgyantás kitűző (10x), "LIPTOV" gyártói jelzéssel (11mm) T:1,1- 2231192
31399
378
55000
Numismatik
1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Civil Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 739. 2230847
31400
378
Numismatik
1992. "Vám és Pénzügyőrség" Szolgálati Érdemérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dobozában + DN "1822-1884 Lónyay Menyhért" lemezérem. Szign.: Z.S. H.S. (52mm) T:2 NMK 751.
2215635
31401
378
Numismatik
~1920-1930. "DC" zománcozott fém iskolajelvény T:2 zománchiba
2174872
31402
378
Numismatik
DN "Szocialista Brigád" jelvény, ezüstözött koszorúval (27mm) T:3
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF