Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2227113
15024
378
Books: Travelling, Local History
Veres László: A Bükk-hegység üveghutái. Borsodi kismonográfiák 7. Miskolc, 1978, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben, borító enyhén kopottas, egyébként jó állapotban. 2231095
15025
378
Az óbudai híd elhelyezése. A Fővárosi Munkák Tanácsának állásfoglalása. Bp., 1934., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 36 p.+VIII (fekete-fehér képtáblák, rajta térképvázlatokkal, fotókkal, közte 4 kihajthóval is) t. Szövegközti ábrákkal. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással. 2231314
15026
378
Balogh Béla: A máramarosszigeti református líceum diáksága 1682-1851. Debrecen, 2000, Tiszántúli Református Egyházkerületiés Kollégiumi Levéltár. Kiadói kartonált kötésben. + Pótfüzet a kötethez
2233468
15027
378
Lenkei Lajos :Negyven év Pécs életéből - Egy újságíró visszaemlékezései. Pécs, 1934. Pécsi Napló. Kiadói papírkötésben 301p. 2229649
15028
378
Újszállási Rácz Lajos, Arany János útitársa voltam. Dedikált! Kisújszállás, 2017. Szerzői. Kiadói papírkötésben 2225933
15029
378
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Szerk.: Sárközi György. Bp., é.n., Atheneum. Kiadói, enyhén sérült vászonkötésben.
2118502
15030
378
2129240
15031
378
Batár Attila: A sokrétű Víziváros. Bp., 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2183646
15032
378
Szalatnai Rezső: A Duna költői. Öt évszázad versei a Dunáról. Bp., 1944., Hungária, 186 p. Egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón hiánnyal, egykorú névbejegyzéssel, de egyébként jó állapotban. 2194204
15033
378
Surányi J. András: Pesti Broadway. Személyes bejárás történelmi kitérőkkel. Bp., 2009., Fekete Sas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2071501
15034
378
Mednyánszky Alajos: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). Fordította Soltész Gáspár. Budapest, 1981, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. 2023895
15035
378
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF