https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 196
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2193095
15531
378
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Xantus Zoltán: Ferencvárosi évszázadok. Bp., 1992, dr. Gegesy Ferenc. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2159939
15532
378
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Arany Dénes: A Decsi Református Egyház története. Átdolgozta és kiegészítette: Csécsy István. Készült a gyülekezet fennállásának 450. évfordulójára. Decs, 1990, Decsi Református Egyházközség. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2187804
15533
378
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hajdú-Bihar. Bp., 1978., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Kádár János látogatása Hajdú-Bihar megyében c. prospektussal. Kiadói papírkötés. Dr. Szabó Imre, a Hajdú-Bihar m. Tanács elnökének, az előszó írójának dedikációjával
Das Lot is nicht erreichbar
2192553
15534
378
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Békéscsaba földrajza. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1976, Békéscsaba Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2072236
15535
378
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2210875
15536
378
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bakó Endre- Hajdu Imre- Marik Sándor: Általunk híres e föld. Kilencvenkilenc interjú három megyéből. Szerk.: Ésik Sándor. Nyíregyháza, 2005, In-Forma Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kartonált papírborítóban, szép állapotban. 2192364
15537
378
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2192384
15538
378
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Ú Debrecen született. Szerk: dr. Fodor József. Debrecen, 1969, Debrecen M. J. Város Tanácsa. Nylon-kötés, papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2192317
15539
378
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Salvatore Nappo: Pompeji, az eltemetett város. Bp., Gabo. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2116931
15540
378
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Bálint: Dunaapáti. 1944-1958. (Dokumentumszociográfia.) I-III. köt. Bp.,1988,Művelődéskutató Intézet és Szövetkezeti Kutató Intézet, 324;325-654;655-910 p. Kiadói papírkötés, a III. kötet borítóján törésnyommal. Megjelent 1200 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2072220
15541
378
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Esztergom ipartörténete. Szerk.: Baják István. Esztergom Évlapjai Annales Strigonienses 1985. Eszergom, 1985, Balassa Bálint Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2132053
15542
378
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Lehoczky Tivadar: Bereg vármegye. Bp.-Beregszász, 1996., Hatodik Síp Alapítvány-Mandátum. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse