Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 60

17104.

Rufpreis:
1 600 HUF

17105.

Rufpreis:
2 800 HUF

17106.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-IV. köt. I. köt. A csillagok világa. II. köt. Meteorológia. III. köt. Hegyek-völgyek. IV. köt. Szárazföldek és tengerek. Bp.,é.n.,Franklin. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű kiadói félvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal, a IV. kötet laza fűzéssel, kissé szakadozott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
17107.

Rufpreis:
6 000 HUF

17108.

Rufpreis:
2 400 HUF

17109.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egészséges életmód 1-20. köt. Szerk.: Hollósi Nikolett-Kapronczai Magdolna. Bp., 2008., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lovas kézikönyv. Ford.: Palotai Klára. Bp., 1991., Maecenas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17111.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Jávorka Sándor (szerk.): Viruló természet. I-II. kötet. A növények világa. A növény a gyakorlatban. 48 képtáblával és 23 szövegközti rajzzal. Bp., 1948, Új idők. Kiadói enyhén sérült félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
17112.

Rufpreis:
1 200 HUF

Brehm Alfréd: Az állatok világa egy kötetben. Átdolgozta: Rapaics Raymund. Bp., 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel. Reprint kiadás.
17113.

Rufpreis:
1 000 HUF

A háziállatok bonc- és élettana. Tankönyvpótló jegyzet. Bp., 1984, GATE Tanárképző Intézet Oktatásellátási Osztály. Papírkötés.
17114.

Rufpreis:
1 800 HUF

17115.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF