Notgeld aus Papier und Metall Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2212837
30174
377
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Ausztria / Pöchlarn 1920. 10h + Wiener-Neustadt 50h + Németország / Weimari Köztársaság / Berlin 1921. 50pf T:III Austria / Pöchlarn 1920. 10 Heller + Wiener-Neustadt 50 Heller + Germany / Weimar Republic / Berlin 1921. 50 Pfennig C:F 2063842
30175
377
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (150x) eredeti, kicsit sérült csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original, slightly damaged packaging 50.000.000 (150x) C:UNC
2198819
30176
377
5500
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok / Nevada / Las Vegas / Caesars Palace Hotel & Casino DN 10$ Ag zseton aranyozott Br gyűrűben (br.37,56g/0.999/43mm) T:1,1- USA / Nevada / Las Vegas / Caesars Palace Hotel & Casino ND 10 Dollars Ag jeton in gilded Br ring (br.37,56g/0.999/43mm) C:UNC,AU 2199173
30177
377
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Ausztria / Grödig hadifogolytábor ~1918. 2h Zn T:2,2- Austria / Grödig POW camp ~1918. 2 Heller Zn C:XF,VF
2199179
30178
377
3200
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Ausztria 3xklf újévi zseton (Új Bécsi Újság Br zseton, H. Lanz Graz Al zseton, cégnév nélküli aranyozott Br zseton) T:2,2- Austria 3xdiff new year's token (Neues Wiener Journal Br token, H. Lanz Graz Al token, without name gilded Br token) C:XF,VF
2199810
30179
377
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Ausztria DN "Locher Patika" aranyozott Br reklám zseton (22mm) + Osztrák Nemzeti Katasztrófa Bizottság Al zseton (23mm) T:2 Austria ND "Locher Aphoteke" gilded Br token (22mm) + "Austrian National Disaster Commission" Al token (23mm) C:XF
2199004
30180
377
2200
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Jugoszlávia 4xlf zsetontétel, közte "Aurometal Subotica, Bankjegy- és Érmegyártó Üzem" T:2,2- Yugoslavia 4xdiff token lot, within "Aurometal Subotica, Banknote- and Coin Production Plant" C:XF,VF
2218707
30181
377
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Lengyelország 1969. 0,01c + 1979. 0,01c (2x) + 0,02c "Bon Towarowy" T:III Poland 1969. 0,01 Cent + 1979. 0,01 Cent (2x) + 0,02 Cents "Bon Towarowy" C:F 2199910
30182
377
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Nagy-Britannia 1840. "Viktória" aranyozott Br zseton T:2- kopott aranyozás United Kingdom 1840. "Victoria" gilded Br token C:AU,XF worn gilding
2199848
30183
377
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Német Birodalom ~1900. 6xklf Cu játékpénz T:2- egyik lyukasztott German Empire ~1900. 6xdiff Cu gaming tokens C:VF one is holed 2199887
30184
377
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Német Birodalom / Rügen DN "Ostseebad Binz A.G. / III. Frigyes" Br zseton T:1-,2 German Empire / Rügen ND "Ostseebad Binz A.G. / Friedrich III" Br token C:AU,XF 2198868
30185
377
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Német Birodalom DN "Spiel Marke" (2x) nagy méretű zseton "szerencsemalacos" (40,5mm) T:2,2- German Empire ND "Spiel Marke" (2x) large-size jeton "fortune pig" (40,5mm) C:XF,VF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF