Foto Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2217926
12575
377
Photo
cca 1970-1980 43 db vegyes fotó tétel, közte Vörös Szilárd, Bánhalmi János felvételei, 12,5x17,5 cm és 18,5x24 cm közötti méretekben 2222037
12576
377
Photo
cca 1914 Szlovénia és Trieszt környéke, tájképek, katonákat is ábrázoló felvételek, 24 db, kartonra kasírozott fotók, 17×22 cm 2221696
12577
377
Photo
cca 1900-1920 Csökölyi (fehér) gyászviselet, fotó kartonon, sérült kartonnal, 17x23 cm
2221299
12578
377
22000
Photo
Családi fotóalbum, kászonjakabfalvi Lintner, Degenfeld családtagok fotóival, közte Horthyról készült fotó, vegyes méretben
1510530
12579
377
Photo
1913 osztrák családi fotó, kézzel festett háttérrel, üvegezett keretben, 52×32 cm
1996089
12580
377
Photo
2165976
12581
377
Photo
1962. ápr. 18., Népstadion, Magyarország-Uruguay 1:1, Bozsik József 100-szor válogatott. Kartonra kasírozott fotó, a feliratok kézzel festve, Karossa László felvétele. A fényképen Bozsik mellett Albert Flórián, Grosics Gyula, Mészöly Kálmán, Farkas János, Tichy Lajos, Fenyvesi Máté, Mátrai Sándor és mások láthatók. Karton hullámos, enyhén sérült és foltos. Egyedi darab, sporttörténeti ereklye! 29,5×39,5 cm 2165936
12582
377
Photo
1937. febr. 7: A Szentesi Önálló Húsiparosok csoportképe, kartonra kasírozott fotó, Bi Fotószalon Szentes, bal felén törésnyommal, 17×23 cm 2217357
12583
377
Photo
cca 1940 3 db régi film fotó, némelyik pecséttel jelzett. 25x17 cm
2165530
12584
377
Photo
cca 1940 Vászon borítású családi fotóalbum, főként gyerekekről, 151 db képpel, 5,5x5,5 és 16x22 cm közötti méretekben 2105631
12585
377
Photo
2198201
12586
377
Photo
cca 1930 Lovas portré, kartonra ragasztott fotó, jobb alsó sarkában szárazpecsét, 18x22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF