Foto

Zahl der Lose: 338

cca 1970-1980 43 db vegyes fotó tétel, közte Vörös Szilárd, Bánhalmi János felvételei, 12,5x17,5 cm és 18,5x24 cm közötti méretekben
12575.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1914 Szlovénia és Trieszt környéke, tájképek, katonákat is ábrázoló felvételek, 24 db, kartonra kasírozott fotók, 17×22 cm
12576.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900-1920 Csökölyi (fehér) gyászviselet, fotó kartonon, sérült kartonnal, 17x23 cm
12577.

Rufpreis:
2 000 HUF

Családi fotóalbum, kászonjakabfalvi Lintner, Degenfeld családtagok fotóival, közte Horthyról készült fotó, vegyes méretben
12578.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1913 osztrák családi fotó, kézzel festett háttérrel, üvegezett keretben, 52×32 cm
12579.

Rufpreis:
5 000 HUF

12580.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1962. ápr. 18., Népstadion, Magyarország-Uruguay  1:1, Bozsik József 100-szor válogatott. Kartonra kasírozott fotó, a feliratok kézzel festve, Karossa László felvétele. A fényképen Bozsik mellett Albert Flórián, Grosics Gyula, Mészöly Kálmán, Farkas János, Tichy Lajos, Fenyvesi Máté, Mátrai Sándor és mások láthatók. Karton hullámos, enyhén sérült és foltos. Egyedi darab, sporttörténeti ereklye! 29,5×39,5 cm
12581.

Rufpreis:
5 000 HUF

1937. febr. 7: A Szentesi Önálló Húsiparosok csoportképe, kartonra kasírozott fotó, Bi Fotószalon Szentes, bal felén törésnyommal, 17×23 cm
12582.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 3 db régi film fotó, némelyik pecséttel jelzett. 25x17 cm
12583.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1940 Vászon borítású családi fotóalbum, főként gyerekekről, 151 db képpel, 5,5x5,5 és 16x22 cm közötti méretekben
12584.

Rufpreis:
3 000 HUF

12585.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Lovas portré, kartonra ragasztott fotó, jobb alsó sarkában szárazpecsét, 18x22,5 cm
12586.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF