Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötés. Megviselt állapotban.
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Geodézia jegyzetek I. Zimányi Teofil kir. műszaki tanácsos műszaki előadásai nyomán. Poronyi Zoltán geodéta mérnök aláírásával. Bp., Vörösváry Sokszorosítóipar. Félvászon-kötésben.
Kucsara Pál: Vezess baleset nélkül! Miért történik oly sok baleset? Bp., 1969., Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Kracsenics Lajos: Repülő hétköznapok. ... avagy a reptéren mindig történik valami. Egy repülőiskola életéből. 1949. hn., 1999., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.