https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 55
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2063888
15621
377
0
5000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2110697
15622
377
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
A XVIII. téli- és a XIX. nyári úttörő-olimpia versenykiírása. 1982/83. tanév. Bp., 1982. Készült a Magyar Diáksport Tanács Általános Iskolai Sportbizottsága közreműködésével. Papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2110707
15623
377
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Verseny- és játékszabályok - Motorcsónak sport. Szerk.: Szántha János. Bp., 1977, Sportpropaganda. Papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2110840
15624
377
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Rajki Béla: Úszástanítás-úszástanulás. Bp., 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2064137
15625
377
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
A. P. Szokolszkij: Megnyitások. (Elmélet és gyakorlat.) Ford.: Alföldy László. Bp., 1967, Sport. Kiadói kartonált félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1969517
15626
377
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Kis Domokos Dániel: A csúcson. A hegyek szerelmese - báró Eötvös Loránd. Bp.,1998,ELTE Eötvös Kiadó. Kiadói papírkötés. 1812369
15627
377
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Új magyar sakkfeladvány antológia. Szerk.: Bakcsi György. Bp.,1979, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812354
15628
377
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Bilek István: Örökös sakkban. Bp.,1987, Sport. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1812341
15629
377
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Károly: Sakkvilágbajnokok. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812315
15630
377
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Karakas Éva: Támadás a király ellen. Bp., 1974, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1812361
15631
377
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Mihail Botvinnik-Jakov Esztrin: A Grünfeld-védelem. Fordít.: Bakcsi György. Bp.,1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés,
Das Lot is nicht erreichbar
1812309
15632
377
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Portisch Lajos-Sárközy Balázs: 600 végjáték. Bp.,1973,Sport. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse