Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2214253
11156
376
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2214246
11157
376
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2214229
11158
376
Zsolnay pillangómintás kis porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x12x6,5 cm 2214187
11159
376
Zsolnay pillangómintás hatszögű porcelán kínálótál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21x19x3 cm 2214167
11160
376
Zsolnay pillangómintás porcelán kistálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5×7 cm 2214159
11161
376
Zsolnay virágmintás porcelán kistálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5×7 cm 2214075
11162
376
Zsolnay Pompadour mintás porcelán só-borstartó, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 12,5x7,5x5,5 cm 2214071
11163
376
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 7,5x7,5x5 cm 2214063
11164
376
Zsolnay virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, 7,5x7,5x5 cm 2214003
11165
376
Zsolnay orchidea mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 2213983
11166
376
Zsolnay pillangómintás, áttört porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm. 2213985
11167
376
Zsolnay virágmintás porcelán hamutartó tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF