Porzellan

Zahl der Lose: 226

Herendi porcelán Nanking Bouquet porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, szájánál apró lepattanással, m: 6,5 cm
11107.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, alján Erzsébet Kórház ajándékozási felirattal 1996-ból, apró kopásnyomokkal, m:35 / Herendi Déryné chinaware statue
11108.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11109.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, d: 12 cm, m: 6,5 cm
11110.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11111.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi kismadár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, a csőrén lepattanással, m: 6,5 cm
11112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10×4×5 cm
11114.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herendi virágmintás tojás alakú porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 7,5x5,5x5 cm
11115.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11116.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm, m: 13,5 cm
11117.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 14 cm
11118.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, javított sérüléssel 19 cm
11119.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF