Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2187995
11107
376
Herendi porcelán Nanking Bouquet porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, szájánál apró lepattanással, m: 6,5 cm
2185720
11108
376
24000
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, alján Erzsébet Kórház ajándékozási felirattal 1996-ból, apró kopásnyomokkal, m:35 / Herendi Déryné chinaware statue
2139189
11109
376
14000
2214372
11110
376
Herendi virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, d: 12 cm, m: 6,5 cm 2214386
11111
376
Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2214420
11112
376
Herendi kismadár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, a csőrén lepattanással, m: 6,5 cm 2214344
11114
376
Herendi Viktória mintás porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10×4×5 cm 2214353
11115
376
Herendi virágmintás tojás alakú porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 7,5x5,5x5 cm 2214341
11116
376
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2214518
11117
376
24000
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm, m: 13,5 cm 2214355
11118
376
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 14 cm
2214356
11119
376
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, javított sérüléssel 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF