Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2206793
11244
376
Royal Dux vizsla szobor. Kézzel festett, jelzett, Hermann Schubert. Hibátlan. 27 cm 2209957
11245
376
Drasche porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 9,5×5,5 cm 2209824
11246
376
Meisseni porcelán salátás tál, kék mintával, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm 2209071
11247
376
Limoges porcelán virágmintás szív alakú ékszertartó dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6,5×6,5×3,5 cm 2207330
11248
376
Aquincumi porcelán szánkózó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2207333
11249
376
Drasche porcelán lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2207337
11250
376
Drasche porcelán páva, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×12 cm 2207339
11251
376
Aquincumi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14×11 cm 2212508
11252
376
Meisseni áttört kínáló. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan d: 27 cm 2212530
11253
376
Régi Wedgewood porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 36x27 cm 2212526
11254
376
Régi Wedgewood porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 20 cm
2212464
11255
376
XIX. sz, Meisseni porcelán tál. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. 30x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF