Keramiken

Zahl der Lose: 66

Csenki kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással d: 25 cm
11053.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Molnár Kálmán jelzéssel: Lovas kerámia plakett. Jelzett, kopott festéssel, bal alsó sarkán apró lepattanás, 13x13 cm
11054.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iparművész, mázas kerámia bonbonier, Képcsarnokos címkével, hibátlan, d: 9,5 cm
11055.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gránit halas tál, mázas kerámia, kis lepattanással, 50×33 cm
11056.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

2 db angyalkás kerámia gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 5,5 cm
11057.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kerámia pálinkás készlet, 1 db kiöntő + 6 db pohár, jelzett, kis kopásnyomokkal
11058.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mázas kerámia gyertyatartó és hamutál, matricával, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14-15 cm
11059.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zöld mázas kerámia Miska kancsó 6 db pohárral, kis mázhibákkal, eredeti dobozában
11060.

Rufpreis:
3 000 HUF

Epres kerámia kanna, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 20 cm
11061.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iparművész mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11062.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rubinvörös nagy méretű szecessziós kaspó, puttós frízzel. Formaszámmal. Egy megragasztott sérüléssel. d: 34 cm, m: 27 cm
11063.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11064.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF