Keramiken Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2206977
11053
376
Art-ceramics
Csenki kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással d: 25 cm 2209483
11054
376
Art-ceramics
Molnár Kálmán jelzéssel: Lovas kerámia plakett. Jelzett, kopott festéssel, bal alsó sarkán apró lepattanás, 13x13 cm
2209852
11055
376
Art-ceramics
Iparművész, mázas kerámia bonbonier, Képcsarnokos címkével, hibátlan, d: 9,5 cm 2209966
11056
376
5500
Art-ceramics
Gránit halas tál, mázas kerámia, kis lepattanással, 50×33 cm
2210827
11057
376
Art-ceramics
2 db angyalkás kerámia gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 5,5 cm
2209532
11058
376
Art-ceramics
Kerámia pálinkás készlet, 1 db kiöntő + 6 db pohár, jelzett, kis kopásnyomokkal
2215278
11059
376
Art-ceramics
Mázas kerámia gyertyatartó és hamutál, matricával, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14-15 cm 2215646
11060
376
Art-ceramics
Zöld mázas kerámia Miska kancsó 6 db pohárral, kis mázhibákkal, eredeti dobozában 2215643
11061
376
Art-ceramics
Epres kerámia kanna, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 20 cm 2215664
11062
376
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2162728
11063
376
28000
Art-ceramics
Rubinvörös nagy méretű szecessziós kaspó, puttós frízzel. Formaszámmal. Egy megragasztott sérüléssel. d: 34 cm, m: 27 cm
1900796
11064
376
Art-ceramics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF