Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2209936
32013
376
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + 1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, kissé sérült dísztokban T:2 NMK 549., 615. 2211673
32014
376
46000
Numismatik
1954. "Kossuth-díj I. fokozata" aranyozott Br kitüntetés, részben zománcozott (22x25mm) T:1 Hungary 1954. "Kossuth Prize, Golden badge" gilt Br decoration, partially enamelled (22x25mm) C:UNC 2182205
32015
376
40000
Numismatik
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1 Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon C:UNC NMK 611.
2175630
32016
376
40000
Numismatik
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:1 Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with service ribbon C:UNC NMK 611.
2183101
32017
376
Numismatik
1957. "1919-1957 KISZ" ezüstözött Br plakett (80mm) tartóban + ~1970. "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban + ~1980. "Kiváló Munkáért" zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1-,2 zománchiány 2212819
32018
376
Numismatik
1957-1991. Bányász hagyaték tétel benne: 1957. "Magyar Népköztársaság Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + "Magyar Népköztársaság Bányász Szolgálati Érdemérem ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + "Magyar Népköztársaság Bányász Szolgálati Érdemérem bronz fokozata" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1984. "Bányász Szolgálati Érdemérem gyémánt fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal; mind adományozói okirattal, továbbá több Kiváló dolgozó és Oroszlányi Szénbányák plakett T:vegyes 2170806
32019
376
Numismatik
~1970-1980. "MBSZ (Magyar Birkózó Szövetség)" zománcozott fém kitűző (12x13mm) + DN "DAU" zománcozott fém kitűző (18,5x22mm) T:1-,2
2206954
32020
376
Numismatik
1971. "Vadászati Világkiállítás" 6db díj- és emlékplakett, 9db résztvevői jelvény (közte szervező, tolmács, sajtó, kiállító) egyedi kialakítású fa díszdobozban T:1,1- 2212842
32021
376
Numismatik
1983. "Csepel Vas és Fémművek" műgyantás jelvény 15 év után viselői igazolvánnyal T:1-
2216609
32022
376
Numismatik
~1960-1970. "10 év Vöröskeresztes munkáért" műgyantás jelvény (12x) T:2
2174876
32023
376
Numismatik
~1990. "MSZP" műgyantás kitűző (10x), "LIPTOV" gyártói jelzéssel (11mm) T:1,1-
2174874
32024
376
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF