Spielzeuge Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2207744
12185
376
Toys, board-games
cca 1975-80 Gazdálkodj okosan társasjáték. Új, átdolgozott kiadás. Eredeti, kissé kopott kartondobozában, fedelén tulajdonosi névbejegyzéssel. 2205837
12186
376
Toys, board-games
Rallye Vontatós csónak retro játék eredeti csomagolásában 2205853
12187
376
Toys, board-games
Játékvonat retro játék eredeti csomagolásában 38 cm 2209919
12188
376
Toys, board-games
Quarto társasjáték eredeti dobozában, többnyelvű leírással
2209930
12189
376
Toys, board-games
1998 Ramses II. társasjáték eredeti dobozában, leírással 2146993
12190
376
Toys, board-games
Sakk figurák, 32 db, mázas kerámia, jelzés és tábla nélkül, nem eredeti karton dobozban, részben kopott és sérült m: 3 és 4,5 cm közötti méretben
2209906
12191
376
Toys, board-games
Kalandozás a vadnyugaton, társasjáték, eredeti dobozában, leírással 2164524
12192
376
500
Toys, board-games
3 db műanyag és részben textil játék (kalóz halálfej, Toy Story, stb.), jó állapotban
2164525
12193
376
500
Toys, board-games
9 db plüss figura, közte 2 db csörgős, jó állapotban
2207754
12194
376
Toys, board-games
cca 1975-80 Tierpark-Lotto, retro NDK állatos memória játék. Eredeti, sérült kartondobozában, fedelén firkával.
2009736
12195
376
Toys, board-games
2 db Slam Attax kártyajáték, dobozban
2211843
12196
376
Toys, board-games
9 db régi kisautó, nagyrészt Matchbox, Dr. Oetker's Backin fém lemezdobozban, kopottak, 13x8x6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF