Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 61

Leonardo Collection elefánt, műgyanta, egyik talpán jelzett, jó állapotban, m: 21 cm, h. 25 cm
11483.

Rufpreis:
4 000 HUF

Indiai elefánt, vasfa, sérült, hiányos (egyik agyara hiányzik), m: 31,5 cm, h. 27 cm
11484.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Gabay László (1897-1952): Art-deco térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, jelzett (Gabay), m: 32 cm / Art-deco nude, ceramics figure
11485.

Rufpreis:
8 000 HUF
21

Afrikai ébenfa faragott fej plasztika, m: 31 cm
11486.

Rufpreis:
1 600 HUF

Blaskó János (1945-)  Fekvő női alak. Bronzírozott műgyanta. Jelzett. 40 cm, m: 20 cm
11487.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Afrikai faragott férfi és női figura (2 db), fa, jelzés nélkül, apró hibával, m:34 és 25 cm
11488.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

XIX: sz vége: Bronz dísztál vadász jelenettel. 35 cm
11489.

Rufpreis:
8 000 HUF

Perzsa jelzéssel: Madaras dombormű. Réz, jelzett, fa keretben. 40x29 cm / Persian copper relief. Signed.
11490.

Rufpreis:
12 000 HUF
15

Jelzés nélkül: Ülő akt. Bronz, fa alapon. 20x14 cm
11491.

Rufpreis:
6 000 HUF

A három grácia, antikolt modern asztali (műgyanta?) szobor, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 30 cm
11492.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
22

Hentessegéd alumínium szobor, m: 22 cm
11493.

Rufpreis:
3 000 HUF

Azték stílusú fa szobor, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11494.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF