Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2208959
11483
376
Sculptures, statuettes, plaques
Leonardo Collection elefánt, műgyanta, egyik talpán jelzett, jó állapotban, m: 21 cm, h. 25 cm 2208957
11484
376
Indiai elefánt, vasfa, sérült, hiányos (egyik agyara hiányzik), m: 31,5 cm, h. 27 cm 2208952
11485
376
Gabay László (1897-1952): Art-deco térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, jelzett (Gabay), m: 32 cm / Art-deco nude, ceramics figure 2206906
11486
376
Afrikai ébenfa faragott fej plasztika, m: 31 cm 2185734
11487
376
Blaskó János (1945-) Fekvő női alak. Bronzírozott műgyanta. Jelzett. 40 cm, m: 20 cm
1465501
11488
376
Afrikai faragott férfi és női figura (2 db), fa, jelzés nélkül, apró hibával, m:34 és 25 cm
2213260
11489
376
XIX: sz vége: Bronz dísztál vadász jelenettel. 35 cm
2213181
11490
376
Perzsa jelzéssel: Madaras dombormű. Réz, jelzett, fa keretben. 40x29 cm / Persian copper relief. Signed. 2210760
11491
376
Jelzés nélkül: Ülő akt. Bronz, fa alapon. 20x14 cm
2213104
11492
376
A három grácia, antikolt modern asztali (műgyanta?) szobor, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 30 cm 2213265
11493
376
Hentessegéd alumínium szobor, m: 22 cm 2213254
11494
376
Azték stílusú fa szobor, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF