Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 243
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2094880
30649
375
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bartos Endre (1930-2006) 1986. "MÉE Bajai Csoport - Baja mezővárosi kiváltságlevelének évfordulója" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo BA1 2193809
30650
375
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1917. "Arany János századik születésnapjának ünnepére / A Nagyszalontai Arany Emlék-Egyesület - Toldi költőjének" kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1-,2 felszíni karc, fo. 2200930
30651
375
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem (60mm) T:2,2- ph. HP 1442. 2152881
30652
375
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "BUDAPESTI EMLÉK" Br emlékérem (79mm) T:1- 2194459
30653
375
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943.) 1935. "A Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulójára" öntött Br emlékérem (78mm) T:1-,2 2143751
30654
375
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1 2193940
30655
375
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1986. "1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (35,84g/0.835/42,5mm) T:1- kis patina Adamo KE43 2193847
30656
375
4400
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" Ag emlékérem (35,94g/0.835/42,5mm) T:1 patina Adamo KE48 2193718
30657
375
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1987. V. 27. - VI. 31." a 3. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 ph. Adamo HB4 2104735
30658
375
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem T:1,1- 2143788
30659
375
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- ph.
2081071
30660
375
Numismatik
Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Br és Ag emlékérem pár (34,92g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo GS4 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF