https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 60

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1947. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas Zn díjérem "Sen. nyolcas 1947 I." gravírozással (49mm) T:2
1
30893.

1947. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas Zn díjérem "Sen. nyolcas 1947 I." gravírozással (49mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1947. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) = 1947.IX.14." Zn sportérem eredeti "Papp György" gyártói tokban (38mm) T:2
1
30894.

1947. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) = 1947.IX.14." Zn sportérem eredeti "Papp György" gyártói tokban (38mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
14
 
1948. "XIV. Olimpia, London - Németh, Papp, V. Gyarmathy, Bóbis, Takács, Gerevich, Csik, Elek, Berczelly, Pataki, Kovács, Kártpáthy, Papp B., Rajcsányi" aranyozott Br emlékérem eredeti "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." gyártói tokban (40mm) T:2-
1
30895.

1948. "XIV. Olimpia, London - Németh, Papp, V. Gyarmathy, Bóbis, Takács, Gerevich, Csik, Elek, Berczelly, Pataki, Kovács, Kártpáthy, Papp B., Rajcsányi" aranyozott Br emlékérem eredeti "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." gyártói tokban (40mm) T:2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
26
 
1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" ezüst és bronzfokozatú Br lemezjelvény (2xklf) T:1-2
1
30896.

1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" ezüst és bronzfokozatú Br lemezjelvény (2xklf) T:1-2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1949. "Főiskolai Világbajnokság Budapest" zománcozott fém jelvény + DN "Világkupa FSR Hajómodell Verseny - Nagykanizsa Hungary" aranyozott, festett fém jelvény + DN "Kiskunlacháza - Motocross" festett, műgyantás fém jelvény T:1-2
1
30897.

1949. "Főiskolai Világbajnokság Budapest" zománcozott fém jelvény + DN "Világkupa FSR Hajómodell Verseny - Nagykanizsa Hungary" aranyozott, festett fém jelvény + DN "Kiskunlacháza - Motocross" festett, műgyantás fém jelvény T:1-2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1950. 6db klf fém teke díjérem mellszalaggal T:2
1
30898.

~1950. 6db klf fém teke díjérem mellszalaggal T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1952. "Szőnyi úti Sporttelep megnyíitásának emlékére 1952. V. 1. / Lokomotív S.E. (BVSC)" fém emlékérem mellszalagon (40mm) T:2,2-
1
30899.

1952. "Szőnyi úti Sporttelep megnyíitásának emlékére 1952. V. 1. / Lokomotív S.E. (BVSC)" fém emlékérem mellszalagon (40mm) T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1952. "Országos Testnevelési és Sportbiztosság" Zn síelő díjérem "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." tokban + 1953-1955. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai /Bajnoka" Zn és Br díjérmek szalagon, eredeti tokban (3xklf) T:1,1-
1
30900.

1952. "Országos Testnevelési és Sportbiztosság" Zn síelő díjérem "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." tokban + 1953-1955. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai /Bajnoka" Zn és Br díjérmek szalagon, eredeti tokban (3xklf) T:1,1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1952. "IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I." Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2
1
30901.

1952. "IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I." Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. GYŰRŰ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-
1
30902.

1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. GYŰRŰ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. NYÚJTÓ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-,2
1
30903.

1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. NYÚJTÓ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1952. "ORSZ. FFI. IFJ. EGY. BAJN. LÓUGRÁS II. GYŐR 1952" fülezett, ezüstözött Br díjérem (35mm) + Iván István (1905-1968) 1952. "BP. 1952. IFJ. TORNÁSZ BAJN. FFI. I. O. II." fülezett, ezüstpatinázott Br díjérem (37mm) T:2-
1
30904.

1952. "ORSZ. FFI. IFJ. EGY. BAJN. LÓUGRÁS II. GYŐR 1952" fülezett, ezüstözött Br díjérem (35mm) + Iván István (1905-1968) 1952. "BP. 1952. IFJ. TORNÁSZ BAJN. FFI. I. O. II." fülezett, ezüstpatinázott Br díjérem (37mm) T:2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse