Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 167

~1970-1980. "Ganz MÁVAG Budapest - Kiváló Társadalmi Munkáért" + "Kiváló Társadalmi Munkáért" + "Érdemes Társadalmi Munkáért" fém jelvények, mindhárom eredeti tokban T:1-
31993.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

~1970-1980. "Ganz Mávag Budapest - Kiváló Társadalmi Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény, dísztokban + "Ganz Mávag Budapest" zománcozott fém kitűző T:1-,2
31994.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970-1980. "Ganz Mávag Budapest - Kiváló Társadalmi Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény, dísztokban T:1-
31995.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1950-1960."Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-
31996.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970-1980. "Kiváló Véradó" kitüntetések miniatűrjei (4xklf) T:1-2
31997.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1970-1980. "Kohászat Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban (41,5x32mm) T:2
31998.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970. "Szocialista Brigád" arany- és ezüstfokozatú fém jelvény miniatűrrel, "Szocialista Brigád" arany- és ezüstfokozatú fém jelvény "A szocializmusért" feliratú fém plaketten + "A Szakma Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" ezüst fokozatú fém jelvény miniatűrrel + "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" bronz fokozatú fém jelvény miniatűrrel, mind a hat eredeti dobozában (egyik doboz sérült) T:1-2
31999.

Rufpreis:
1 800 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, oklevéllel T:1 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" gilded, enamelled Br decoration, with ribbon and miniature, in original case with award document C:UNC NMK 712.
32000.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon,eredeti tokban T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon and miniature, in original case C:XF NMK 712.
32001.

Rufpreis:
1 600 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, hozzá az adományozásról értesítő levél a Hazafias Népfront szegedi bizottságától T:1 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" gilded, enamelled Br decoration, with ribbon and miniature, in original case with the letter about the awarding, from the Patriotic People's Front committee in Szeged C:UNC NMK 712.
32002.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban + ~1980. "Kiváló Munkáért" kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:1-
32003.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1970. "OÁF (Országos Állatforgalmazó) 10 éves törzsgárda" jelvény tokban T:2
32004.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF