~1970-1980. "Ganz MÁVAG Budapest - Kiváló Társadalmi Munkáért" + "Kiváló Társadalmi Munkáért" + "Érdemes Társadalmi Munkáért" fém jelvények, mindhárom eredeti tokban T:1-
~1970. "Szocialista Brigád" arany- és ezüstfokozatú fém jelvény miniatűrrel, "Szocialista Brigád" arany- és ezüstfokozatú fém jelvény "A szocializmusért" feliratú fém plaketten + "A Szakma Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" ezüst fokozatú fém jelvény miniatűrrel + "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" bronz fokozatú fém jelvény miniatűrrel, mind a hat eredeti dobozában (egyik doboz sérült) T:1-2
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, oklevéllel T:1 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" gilded, enamelled Br decoration, with ribbon and miniature, in original case with award document C:UNC NMK 712.
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, hozzá az adományozásról értesítő levél a Hazafias Népfront szegedi bizottságától T:1 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" gilded, enamelled Br decoration, with ribbon and miniature, in original case with the letter about the awarding, from the Patriotic People's Front committee in Szeged C:UNC NMK 712.