Werbungen Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2199744
13133
375
Advertisement
Vegyes régi szivardoboz tétel, 4 db, Montecristo, Schimmelpenninck, H. Upmann, változó állapotban, 22x15x3,5 cm és 21x12x3,5 cm közötti méretben 2204051
13134
375
Advertisement
cca 1895 Preis-Courant von Emil Fischl, Wien. Special-Geschäft technsciher Fabriks-Bedarfs-Artikel für alle Industrizweige. Illusztrált, terjedelmes műszaki árukatalógus Aranyozott kiadói vászonkötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
2204069
13135
375
Advertisement
1897 Böhler Testvérek és Társa (Bp., Andrássy út 41.) illusztrált árujegyzéke-katalógusa német nyelven. 196 p. Kopott és foltos borítóval.
2204110
13136
375
Advertisement
1924 Hirmann Ferenc Fémöntöde, Rézáru- és Vagónfelszerelési Gyár árjegyzéke, I. kötet. 319p. Gazdagon illusztrált katalógus. Félvászon kötés, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal. 2204099
13137
375
Advertisement
Fegyver- és Gépgyár Rt (FÉG): Szabatos szerszámgépek jegyzéke. Illusztrált katalógus magyar és német nyelven. 247 p. Kiadói arahyozott és dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
2195032
13138
375
Advertisement
3 darabos Malév reklám tárgy tétel
2193348
13139
375
Advertisement
cca 1930 2 db osztrák idegenforgalmi kiadvány magyar nyelven
2198522
13140
375
Advertisement
cca 1910 I. Ismalun & Co. Egyptian Cigarette Manufactory" egyiptomi fém cigarettásdoboz, kopott, 13x10x3 cm 2202379
13141
375
Advertisement
cca 1935 A gépírónő célszerű munkahelye a Hinz Organisatio - irodai reklám, 30×22 cm 2193506
13142
375
Advertisement
Vaj fém doboz, fedél nélkül, "Az amerikai nép adománya" felirattal és Vöröskereszt logóval, kopott, rozsdás, m: 18, d: 15 cm + Meinl tea fém doboz fedéllel, m. 12 cm, kopott, rozsdás 2203864
13143
375
Advertisement
4 db festett fém Szent István cikóriás doboz 9-14 cm 2203865
13144
375
Advertisement
2 db festett fém Franck kávés doboz 11cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF