Werbungen

Zahl der Lose: 99

Vegyes régi szivardoboz tétel, 4 db, Montecristo, Schimmelpenninck, H. Upmann, változó állapotban, 22x15x3,5 cm és 21x12x3,5 cm közötti méretben
13133.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1895 Preis-Courant von Emil Fischl, Wien. Special-Geschäft technsciher Fabriks-Bedarfs-Artikel für alle Industrizweige. Illusztrált, terjedelmes műszaki árukatalógus Aranyozott kiadói vászonkötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
13134.

Rufpreis:
4 000 HUF

1897 Böhler Testvérek és Társa (Bp., Andrássy út 41.) illusztrált árujegyzéke-katalógusa német nyelven. 196 p. Kopott és foltos borítóval.
13135.

Rufpreis:
4 000 HUF

1924 Hirmann Ferenc Fémöntöde, Rézáru- és Vagónfelszerelési Gyár árjegyzéke, I. kötet. 319p. Gazdagon illusztrált katalógus. Félvászon kötés, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
13136.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fegyver- és Gépgyár Rt (FÉG): Szabatos szerszámgépek jegyzéke. Illusztrált katalógus magyar és német nyelven. 247 p. Kiadói arahyozott és dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval,  helyenként foltos lapokkal.
13137.

Rufpreis:
10 000 HUF

3 darabos Malév reklám tárgy tétel
13138.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1930 2 db osztrák idegenforgalmi kiadvány magyar nyelven
13139.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1910 I. Ismalun & Co. Egyptian Cigarette Manufactory" egyiptomi fém cigarettásdoboz, kopott, 13x10x3 cm
13140.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1935 A gépírónő célszerű munkahelye a Hinz Organisatio - irodai reklám, 30×22 cm
13141.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vaj fém doboz, fedél nélkül, "Az amerikai nép adománya" felirattal és Vöröskereszt logóval, kopott, rozsdás, m: 18, d: 15 cm + Meinl tea fém doboz fedéllel,  m. 12 cm, kopott, rozsdás
13142.

Rufpreis:
2 800 HUF

4 db festett fém Szent István cikóriás doboz 9-14 cm
13143.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db festett fém Franck kávés doboz 11cm
13144.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF