Spielzeuge Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1992073
12138
375
Toys, board-games
Fém játék kisautó, kopásnyomokkal, 7,5×3,5 cm 2198630
12139
375
Toys, board-games
6 pakli kártya (francia römi, skat, snapszer, tarok), egyik használt 2088045
12140
375
Toys, board-games
2199763
12141
375
Toys, board-games
Vegyes kártya tétel, összesen 4 db pakli, közte: 2 db 54 lapos Ferro tarokk kártyapakli, műanyag tartóban, az ászokon Holland városképekkel, 54 lapos amerikai gengsztereket ábrázoló kártyapakli, valamint egy Hachette egyiptomi mitológiás kártyapakli. 2195980
12142
375
Toys, board-games
Fa sakk-készlet, hiánytalan, enyhén kopottas állapotban, 34,5x34,5 cm 2203860
12143
375
15000
Toys, board-games
Doboznyi régi lemez és rúgós játékok gyűjteménye 2195566
12144
375
Toys, board-games
Felelj ha tudsz! Oktató társasjáték, eredeti dobozában, hiányos
2195095
12145
375
Toys, board-games
Bohóc vagy harlekin ruhában, porcelán fejjel és kézzel. Kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm
2195092
12146
375
Toys, board-games
Bohóc ruhában, porcelán fejjel és végtagokkal. Zenélő funkcióval, mely közben felsőtestét és fejét mozgatja. Kézzel festett, jelzés nélkül, jobb lába sérült és hiányos, m: 30 cm 2195578
12147
375
Toys, board-games
Közlekedés lemez játék terepasztal, hiányos (doboz, autókkal, táblák stb nélkül), horpadt, kopott, 35x51 cm 2203735
12148
375
Toys, board-games
10 db modell kamion eredeti dobozában
2203808
12149
375
Toys, board-games
50 db klf műanyag játék figura
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF