https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flohmarkt Zahl der Lose: 560
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2168936
11899
375
0
1600
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Szovjet masszírozógép és villanyborotva eredeti dobozában, nem kipróbált 2071206
11900
375
0
10000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Morinox olasz, ezüstözött alpakka evőeszköz készlet dekoratív fa díszdobozban.
Das Lot is nicht erreichbar
2179477
11901
375
0
12000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Alabástrom tintatartó szett, üveg betéttel, középső nagy rész mérete 21x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2169666
11902
375
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
90 db piercing, testékszer táblán
Das Lot is nicht erreichbar
2169647
11903
375
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Kis elektromos mikroszkóp, működő állapotban. 13 cm 2127314
11904
375
0
6000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai selyemkép, fa keretben, 36×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2165250
11905
375
0
16000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Nemzeti Újság fém táblája, rozsdás, kopott, 36×13 cm 2039538
11906
375
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Retró alumínium uzsonnás doboz és zseblámpa, nem kipróbált, 16×24 cm, h:16 cm (kopott) 1840833
11907
375
0
12000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
"Süli Lajosné női fodrász" feliratú kétoldalas cégér, zománcozott fém, 41×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2099522
11908
375
0
1600
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Sisley műbőr színházi táska újszerű állapotban 35x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2164093
11909
375
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Kézi és gépi hímzések + lenvászon terítő, össz. 5 db
Das Lot is nicht erreichbar
2147448
11910
375
0
40000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse