https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 324
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2199868
13724
375
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Luther Márton színes nyomata, lyukkal, 36x24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2202257
13725
375
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Papíripari minőségi vizsgálatok. Papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2119680
13726
375
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Sas, 3 db nyomat, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 26×19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2113826
13727
375
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Az első és második magyar Forma-1 Nagydíj műsorfüzetei. Nelson Piquet, Ayton Senna, Nigel Menzel stb. és a verseny istállók, Ferrari,Williams stb. bemutatásával 2203836
13728
375
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Nemesi családok címerei, 11 db, kiadja: Posner és Fia
Das Lot is nicht erreichbar
2180100
13729
375
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Az 1933-ban megnyitott kerepesi úti ügető (BÜE) tribünjének előcsarnok tervrajza (a tervező: ifj. Paulheim Ferenc), hajtogatva, 76x26 cm 2182930
13730
375
0
10000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Horthy Miklós Budapestre való bevonulása alkalmából kiadott emléklap reprintje, üvegezett keretben, 29×20 cm 2201525
13731
375
0
3200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1960 Játékok képes árjegyzéke, 2 db, sérült
Das Lot is nicht erreichbar
2051877
13732
375
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.
Das Lot is nicht erreichbar
2126672
13733
375
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2183724
13734
375
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1878 Ejury Gyula: Bosznia s Herczegovina occupatiója. II. füzet. A magyar képviselőháznak ajánlva: - -. Pozsony, 1878., Nirschy István-ny., 16 p. Papírkötésben, szakadozott, kissé lyukas borítóval. 1807415
13735
375
0
5000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse