https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 324

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Luther Márton színes nyomata, lyukkal, 36x24,5 cm
1
13724.

Luther Márton színes nyomata, lyukkal, 36x24,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Papíripari minőségi vizsgálatok. Papír kötésben.
1
13725.

Papíripari minőségi vizsgálatok. Papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sas, 3 db nyomat, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 26×19 cm
1
13726.

Sas, 3 db nyomat, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 26×19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az első és második magyar Forma-1 Nagydíj műsorfüzetei. Nelson Piquet, Ayton Senna, Nigel Menzel stb. és a verseny istállók, Ferrari,Williams stb. bemutatásával
1
13727.

Az első és második magyar Forma-1 Nagydíj műsorfüzetei. Nelson Piquet, Ayton Senna, Nigel Menzel stb. és a verseny istállók, Ferrari,Williams stb. bemutatásával

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Nemesi családok címerei, 11 db, kiadja: Posner és Fia
1
13728.

Nemesi családok címerei, 11 db, kiadja: Posner és Fia

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az 1933-ban megnyitott kerepesi úti ügető (BÜE) tribünjének előcsarnok tervrajza (a tervező: ifj. Paulheim Ferenc), hajtogatva, 76x26 cm
1
13729.

Az 1933-ban megnyitott kerepesi úti ügető (BÜE) tribünjének előcsarnok tervrajza (a tervező: ifj. Paulheim Ferenc), hajtogatva, 76x26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Horthy Miklós Budapestre való bevonulása alkalmából kiadott emléklap reprintje, üvegezett keretben, 29×20 cm
1
13730.

Horthy Miklós Budapestre való bevonulása alkalmából kiadott emléklap reprintje, üvegezett keretben, 29×20 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1930-1960 Játékok képes árjegyzéke, 2 db, sérült
1
13731.

cca 1930-1960 Játékok képes árjegyzéke, 2 db, sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.
1
13732.

1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.
1
13733.

cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1878 Ejury Gyula: Bosznia s Herczegovina occupatiója. II. füzet. A magyar képviselőháznak ajánlva: - -. Pozsony, 1878., Nirschy István-ny., 16 p. Papírkötésben, szakadozott, kissé lyukas borítóval.
1
13734.

1878 Ejury Gyula: Bosznia s Herczegovina occupatiója. II. füzet. A magyar képviselőháznak ajánlva: - -. Pozsony, 1878., Nirschy István-ny., 16 p. Papírkötésben, szakadozott, kissé lyukas borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
1
13735.

1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse