https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 346

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1933 15 db fotó a chicago-i nemzetközi vásárról, hátulján feliratozva, 4x6,5 cm
1
12858.

1933 15 db fotó a chicago-i nemzetközi vásárról, hátulján feliratozva, 4x6,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1928 Apatin (Abthausen), Fő utca, autóbusz és járókelők, szecessziós épület, Stefan Mohr és Peter Portner üzlete, fotólap, M. Gass kiadása, bal sarkainál megtört. 8,5x13 cm / 1928 Apatin (Abthausen), Glavna ulica (Hauptstr.), bus and people, art nouveau building, shops (Stefan Mohr and Peter Portner), photocard, issued by M. Gass, with some wear in the left corners. 8,5x13 cm
1
12859.

1928 Apatin (Abthausen), Fő utca, autóbusz és járókelők, szecessziós épület, Stefan Mohr és Peter Portner üzlete, fotólap, M. Gass kiadása, bal sarkainál megtört. 8,5x13 cm / 1928 Apatin (Abthausen), Glavna ulica (Hauptstr.), bus and people, art nouveau building, shops (Stefan Mohr and Peter Portner), photocard, issued by M. Gass, with some wear in the left corners. 8,5x13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
6
 
cca 1950-60 Pannonhalmi apátság, vintage fotólap, foltos, kopott hátoldallal, 9x13,5 cm
1
12860.

cca 1950-60 Pannonhalmi apátság, vintage fotólap, foltos, kopott hátoldallal, 9x13,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1952 3 db a Dunakanyarban készült vintage fotó, egyiken háttérben az Esztergomi bazilika, másikon hajó és uszály, hátoldalán datált, apró sérülésekkel, 9x14 cm
1
12861.

cca 1952 3 db a Dunakanyarban készült vintage fotó, egyiken háttérben az Esztergomi bazilika, másikon hajó és uszály, hátoldalán datált, apró sérülésekkel, 9x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm
1
12862.

cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910-1930 Vegyes fotólap tétel, közte autós és hajós körutazás, felvonulás, valamint fotólap a mariazell-i Rohrbacherhof hotelről, 5 db, 8,8x13,8 cm és 9x14 cm közötti méretekben
1
12863.

cca 1910-1930 Vegyes fotólap tétel, közte autós és hajós körutazás, felvonulás, valamint fotólap a mariazell-i Rohrbacherhof hotelről, 5 db, 8,8x13,8 cm és 9x14 cm közötti méretekben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1940 Kolozsvár, 9 db fotó, 6x9 cm
1
12864.

cca 1940 Kolozsvár, 9 db fotó, 6x9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1910 Velence, gondola, keményhátú fotó, 7,5x8,5 cm
1
12865.

cca 1910 Velence, gondola, keményhátú fotó, 7,5x8,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 Agárd, Nádasdy Obeliszk, fotó, 11,5×8,5 cm
1
12866.

cca 1930 Agárd, Nádasdy Obeliszk, fotó, 11,5×8,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1960-1970 Felvidéki városképek (Trencsén, Zsolna, Tátra), 11 db fotó, 9×12 cm
1
12867.

cca 1960-1970 Felvidéki városképek (Trencsén, Zsolna, Tátra), 11 db fotó, 9×12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 Nagyszigeti Halászcsárda, fotó, felületén törésnyomok, 8,5×11,5 cm
1
12868.

cca 1930 Nagyszigeti Halászcsárda, fotó, felületén törésnyomok, 8,5×11,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1940 Pécs, országzászló, fotó, 9×6 cm
1
12869.

cca 1940 Pécs, országzászló, fotó, 9×6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse