https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technik Zahl der Lose: 47
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1905252
17372
375
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1905239
17373
375
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Morvay György-Szimán Oszkár (szerk.:) Fotozsebkönyv. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1966365
17374
375
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
Das Lot is nicht erreichbar
2203940
17375
375
0
2400
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Fridrich F. Géza: Ácsmesterek évkönyve 1926. Bp., 1926, Budapesti Ácsmesterek Ipartestülete. 95 p. Kiadói févászon kötés, kopott borító, néhány kevés lapon aláhúzás.
Das Lot is nicht erreichbar
2121172
17376
375
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Sebes Miklós-Sallay Zoltán: Tananyag a repülőgépszerelő szakmunkások továbbképző ismeretfelújító korszerűsítő tanfolyama számára. 1. füzet: Általános alapozó ismeretek. Szakmunkás Továbbképzés Ismeretfelújítás - korszerűsítés. Bp., 1974., Közlekedés és Postaügyi Minisztérium Személyzeti Főosztálya (MALÉV Műszaki Kiadó), 98 p. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1832826
17377
375
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.
Das Lot is nicht erreichbar
1955445
17378
375
0
2600
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2201304
17379
375
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárközi Zoltán: Az én fényképezőgépem. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Bp., 1967, Táncsics. Félvászon-kötésben. 2064219
17380
375
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
A pamutfonás kézikönyve. Szerk.: Tóth Béla. Bp.,1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 600 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2047975
17381
375
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Bárány Nándor: Optikai műszerek elmélete, és gyakorlata I. Bp., 1953, Országos Magyar Természettudományi Múzeum, XVI+723 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2047979
17382
375
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Lakk és festék zsebkönyv. Szerk. Dr. Kovács Lajos. Bp., 1972, Műszaki. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói nyl-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1970273
17383
375
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Paul Ilona-Zsille Zsigmondné: Keresztszemes hímzésminták. Bp., 1974, Minerva. Kiadói papírkötésben.+Lengyel Györgyi: Kézimunkák. Bp.,1975, Magyar Nők Országos Tanácsa-Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse