Gläser Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2181208
11226
373
Glass-objects
Színes poharak, aranyozott peremmel, 6 db, kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 5 cm 2126158
11227
373
Glass-objects
6 db aranyozott szélű likőrős/pálinkás pohár szép állapotban 14 cm
2126156
11228
373
Glass-objects
6 db aranyozott szélű boros pohár szép állapotban 16 cm
1935974
11229
373
Glass-objects
Díszes, festett üveg pohár, kopásokkal, d: 7,5 cm
2177492
11230
373
Glass-objects
9 db klf. régebbi tintás üveg, többségén címkével+ 1 db Müller Kristály ragasztó oldat üveg 2178174
11231
373
Glass-objects
Üvegkancsó, csiszolt, metszett, apró kopásokkal, alja karcos, jelzés nélkül m: 23 cm 2180257
11232
373
Glass-objects
Üveg kiöntő dugóval, aranyozással, virágos díszítéssel, kopottas állapotban, m: 26,5 cm
2178149
11233
373
Glass-objects
2 db kis méretű régi (tintás?) halvány zöld üveg, apró kopásnyomokkal, m: 6 és 11 cm 2180065
11234
373
Glass-objects
Össz. 11 db vegyészeti üveg eszköz, egyik fém szerelékkel, 3 db jelzett (Rasotherm, GDR-NDK vagy Durover, Hungary), apró kopásnyomokkal 2178162
11235
373
Glass-objects
cca 1940-1950 'Finom Tea-Rum" Budapesti Szesz-Élesztő- és Likőrgyár címkés laposüveg, kopott címkével, 0,2 l 2182928
11237
373
Glass-objects
Mars petróleum lámpa üveg testtel, csorbákkal, jelzett, m: 18 cm
2182830
11238
373
Glass-objects
Szódásüveg, fém borítással, alján jelzéssel, használt, de jó állapotban m: 36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF