Foto Zahl der Lose: 357
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1373724
12215
373
Photo
cca 1943 Íjász, németül feliratozott vintage fotó, publikálva a Tolnai Világlapja 1943/49. számában, 23x17,5 cm 2181611
12216
373
Photo
cca 1935 Medikus bál a Gellért Szállóban, hátoldalon feliratozott fotó, 18×24 cm 2176766
12217
373
Photo
1930 Abonyi Sándorné igazgató a tanári szobában, kolleganőkkel és diákokkal, feliratozott vintage fotó, 17x23,2 cm 2081901
12218
373
Photo
1913 Az Óbudai Gázgyár építése. A Schlick-Nicholson Gép-, Waggon- és Hajógyár Rt albuma. Az építkezést bemutató 48 db nagyméretű, feliratozott fotóval. Hiányos gerincű fotóval illusztrált egészvászon kötésben. 33x25 cm 2085945
12219
373
Photo
cca 1960-1980 kb 65 db filmsztárokról készült fotó, újságkivágás 2 albumban
2165936
12220
373
Photo
1937. febr. 7: A Szentesi Önálló Húsiparosok csoportképe, kartonra kasírozott fotó, Bi Fotószalon Szentes, bal felén törésnyommal, 17×23 cm
2165976
12221
373
11000
Photo
1962. ápr. 18., Népstadion, Magyarország-Uruguay 1:1, Bozsik József 100-szor válogatott. Kartonra kasírozott fotó, a feliratok kézzel festve, Karossa László felvétele. A fényképen Bozsik mellett Albert Flórián, Grosics Gyula, Mészöly Kálmán, Farkas János, Tichy Lajos, Fenyvesi Máté, Mátrai Sándor és mások láthatók. Karton hullámos, enyhén sérült és foltos. Egyedi darab, sporttörténeti ereklye! 29,5×39,5 cm
2057405
12222
373
Photo
Zarah Leander (1907-1981) svéd énekes és színésznő fotója, későbbi fotója, karcolásokkal, üvegezett keretben, 42×27 cm
2178311
12223
373
Photo
cca 1954 Színezett esküvői fotó, kisebb felületi sérüléssel, 38x30 cm 2178086
12224
373
Photo
1942 Az 50. házassági évfordulón készült vintage fotó, Hajdú János csongrádi fényképész hagyatékából, 17x23 cm, karton (sarka hiányos) 25x33 cm 2178083
12225
373
Photo
cca 1925 Gyöngyös, Fanto és Steiner fényképészek hidegpecsétjével jelzett vintage fotó, 17x22,8 cm, karton 24x31,3 cm 2178080
12226
373
Photo
cca 40 Színezett női portré, kasírozva, 39x29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF