https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 61
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1826710
15629
373
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Asztalos Lajos-Bán Jenő: A sakkjáték elemei. Bp.,1991,Kossuth. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2110577
15630
373
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Módszertani Tájékoztató - A Sportolók Táplálkozása. Szerk.: Molnár Sándor. Bp., 1971, MTS OT Módszertani Osztály. Papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2110814
15631
373
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Hargitay György - Bemelegítés a labdarúgásban. Bp., 1982, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2063888
15632
373
0
5000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2110697
15633
373
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
A XVIII. téli- és a XIX. nyári úttörő-olimpia versenykiírása. 1982/83. tanév. Bp., 1982. Készült a Magyar Diáksport Tanács Általános Iskolai Sportbizottsága közreműködésével. Papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2110707
15634
373
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Verseny- és játékszabályok - Motorcsónak sport. Szerk.: Szántha János. Bp., 1977, Sportpropaganda. Papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2110840
15635
373
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Rajki Béla: Úszástanítás-úszástanulás. Bp., 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2064137
15636
373
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
A. P. Szokolszkij: Megnyitások. (Elmélet és gyakorlat.) Ford.: Alföldy László. Bp., 1967, Sport. Kiadói kartonált félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1341865
15637
373
0
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1982128
15638
373
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Béla: FTC napló 1955-1959. Bp., 1981. Kiadói papírkötés
Das Lot is nicht erreichbar
1969517
15639
373
0
4000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Kis Domokos Dániel: A csúcson. A hegyek szerelmese - báró Eötvös Loránd. Bp.,1998,ELTE Eötvös Kiadó. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1971153
15640
373
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Madarász István: A kézilabdázás játékszabályai és a játékvezetés. Bp., 1997. Magyar Kézilabda Szövetség. egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse