Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 172

1968. "100 éves a Láng Gépgyár" Br emlékérem (60mm) T:2
30522.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1970-1980. "Lenti Város Díszpolgára" egyoldalas Br emlékérem (~86mm) T:1-
30523.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1970. "Jendrassik Lóránd 1896-1970 / SOCIETAS DIAGNOSTICA LABORATORIALIS CLINICALIS HUNGARICA" kétoldalas, öntött Br plakett (79mm) T:1-,2 kis patina
30524.

Rufpreis:
4 000 HUF

1972. "1000 éves Székesfehérvár" öntött Br plakett (84mm) T:2
30525.

Rufpreis:
1 000 HUF

1974. "IX. ORSZÁGOS VIRÁGKÖTÉSZETI VERSENY DEBRECEN" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (90mm) lakkozott fa talapzathoz rögzítve (126x127x19mm) T:2
30526.

Rufpreis:
2 400 HUF

1979. "10 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br lemezérem díszlapon (60x100mm) T:1
30527.

Rufpreis:
1 000 HUF

1981. "Prof. Tauffer Vilmos 1851-1934 / 100 éves a Semmelweis Orvostudományi Egyetem II. sz. női klinikája 1981" Br emlékérem (85mm) T:2
30528.

Rufpreis:
2 000 HUF

1982. "International Symphosium on Hospital Pharmacy Hungary / Szeged 1982" Br emlékérem (76mm) T:2
30529.

Rufpreis:
2 000 HUF

1983. "Rádiós Országos Bajnokság 1983. aug. 12-19. - Veszprém" jelzett Hollóházi poreclán plakett (87mm) T:1
30530.

Rufpreis:
2 000 HUF

1984. "1884 Pallas Nyomda - Kossuth Nyomda 1984" egyoldalas, öntött Br emlékérem, eredeti tokban (63mm) T:1
30531.

Rufpreis:
1 200 HUF

1984. "A Gyöngyösi Gimnázium fennállásának 350. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (0.640/42mm), ÁPV plombált műanyag tokban T:1 kis patina
30532.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1985. "Gránit Gyógyfürdő - Zalakaros / Dél Zalai Víz- Csatornamű és Fürdő Vállalat, 1916. - Nagykanizsa" Br emlékérem (43mm) sérült tokban + Rajki László (1939-) 1989. "Móricz Zsigmond Kör Szentendre" Br emlékérem (42,5mm) T:1,2
30533.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF