Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2170599
30522
372
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1968. "100 éves a Láng Gépgyár" Br emlékérem (60mm) T:2
1981253
30523
372
Numismatik
~1970-1980. "Lenti Város Díszpolgára" egyoldalas Br emlékérem (~86mm) T:1-
2090233
30524
372
Numismatik
~1970. "Jendrassik Lóránd 1896-1970 / SOCIETAS DIAGNOSTICA LABORATORIALIS CLINICALIS HUNGARICA" kétoldalas, öntött Br plakett (79mm) T:1-,2 kis patina 2170564
30525
372
Numismatik
1972. "1000 éves Székesfehérvár" öntött Br plakett (84mm) T:2 2135874
30526
372
Numismatik
1974. "IX. ORSZÁGOS VIRÁGKÖTÉSZETI VERSENY DEBRECEN" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (90mm) lakkozott fa talapzathoz rögzítve (126x127x19mm) T:2 2176027
30527
372
Numismatik
1979. "10 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br lemezérem díszlapon (60x100mm) T:1 2172364
30528
372
Numismatik
1981. "Prof. Tauffer Vilmos 1851-1934 / 100 éves a Semmelweis Orvostudományi Egyetem II. sz. női klinikája 1981" Br emlékérem (85mm) T:2 2172676
30529
372
Numismatik
1982. "International Symphosium on Hospital Pharmacy Hungary / Szeged 1982" Br emlékérem (76mm) T:2 2172007
30530
372
Numismatik
1983. "Rádiós Országos Bajnokság 1983. aug. 12-19. - Veszprém" jelzett Hollóházi poreclán plakett (87mm) T:1
2071134
30531
372
Numismatik
1984. "1884 Pallas Nyomda - Kossuth Nyomda 1984" egyoldalas, öntött Br emlékérem, eredeti tokban (63mm) T:1
2091553
30532
372
4600
Numismatik
1984. "A Gyöngyösi Gimnázium fennállásának 350. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (0.640/42mm), ÁPV plombált műanyag tokban T:1 kis patina
2176252
30533
372
Numismatik
1985. "Gránit Gyógyfürdő - Zalakaros / Dél Zalai Víz- Csatornamű és Fürdő Vállalat, 1916. - Nagykanizsa" Br emlékérem (43mm) sérült tokban + Rajki László (1939-) 1989. "Móricz Zsigmond Kör Szentendre" Br emlékérem (42,5mm) T:1,2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF