Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2131577
31389
372
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
DN "IV. O. CSOPORTGYŐZELEMÉRT W. S. E." ezüstözött Br emlékplakett (40x60mm) T:2 kopott ezüstözés
2132821
31390
372
Numismatik
DN "XIV. Nemzetközi Taurus Rallye" Br emlékérem (50mm) T:2 2131997
31391
372
Numismatik
DN Br labdarúgó díjérem irredenta motívummal, gravírozva "Schmidt U.R.A.K." "A HÉT HŐSÉNEK - A HÉTFŐI NAPLÓ" (45x45mm) T:2
2132477
31392
372
Numismatik
DN "Kispesti Athlétikai Club" Br emlékplakett "KISPESTI ATHLETIKAI CLUB AUTOMOBIL ÉS MOTORSPORT SZAKOSZTÁLYA" (55x80mm) T:2 patina 2131608
31393
372
Numismatik
DN "MAC (Magyar Athletikai Club)" zománcozott vízisport jelvény, hátlapon "BERÁN N" gyártói jelzéssel (92x106mm) T:2- zománchiba 2131936
31394
372
Numismatik
DN "Magyar Kerékpáros Szövetség 1894" részben aranyozott Br díjplakett, gravírozás nélkül (56x42mm) T:2- 2131848
31395
372
Numismatik
DN Motorsport Br érem (29mm) T:2- 2132874
31396
372
Numismatik
DN "ORSZ(ágos) FRONTHARCOS SZÖV(etség) AUTO ÉS MOTORSPORT OSZTÁLYA / I. FRONTHARCOS TURAÚT" Br emlékplakett (65x44mm) T:2 2132397
31397
372
Numismatik
2173721
31398
372
Numismatik
DN "Szegedi Vasutasok S.E." zománcozott Br kitűző (16mm) T:2
2131971
31399
372
2200
Numismatik
DN "TIPOGRÁFIA NY T C" Br labdarúgó sportérem (38mm) T:2-
2142995
31400
372
Numismatik
1948. "Törekvés TSZ." Br jelvény (28x16mm) + 1949. "Törekvés T.V." zománcozott Br jelvény, ritkább darab! (36x28mm) + DN "Havasi gyopár" fém turista lemezjelvény + DN "Törekvés" zománcozott, ezüstözött Br kitűző (18x22mm) T:1-2 kis zománchiba
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF