Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 114

DN "IV. O. CSOPORTGYŐZELEMÉRT W. S. E." ezüstözött Br emlékplakett (40x60mm) T:2 kopott ezüstözés
31389.

Rufpreis:
2 400 HUF

DN "XIV. Nemzetközi Taurus Rallye" Br emlékérem (50mm) T:2
31390.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN Br labdarúgó díjérem irredenta motívummal, gravírozva "Schmidt U.R.A.K." "A HÉT HŐSÉNEK - A HÉTFŐI NAPLÓ" (45x45mm) T:2
31391.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

DN "Kispesti Athlétikai Club" Br emlékplakett "KISPESTI ATHLETIKAI CLUB AUTOMOBIL ÉS MOTORSPORT SZAKOSZTÁLYA" (55x80mm) T:2 patina
31392.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN "MAC (Magyar Athletikai Club)" zománcozott vízisport jelvény, hátlapon "BERÁN N" gyártói jelzéssel (92x106mm) T:2- zománchiba
31393.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN "Magyar Kerékpáros Szövetség 1894" részben aranyozott Br díjplakett, gravírozás nélkül (56x42mm) T:2-
31394.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN Motorsport Br érem (29mm) T:2-
31395.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "ORSZ(ágos) FRONTHARCOS SZÖV(etség) AUTO ÉS MOTORSPORT OSZTÁLYA / I. FRONTHARCOS TURAÚT" Br emlékplakett (65x44mm) T:2
31396.

Rufpreis:
8 000 HUF

31397.

Rufpreis:
5 000 HUF

DN "Szegedi Vasutasok S.E." zománcozott Br kitűző (16mm) T:2
31398.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "TIPOGRÁFIA NY T C" Br labdarúgó sportérem (38mm) T:2-
31399.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1948. "Törekvés TSZ." Br jelvény (28x16mm) + 1949. "Törekvés T.V." zománcozott Br jelvény, ritkább darab!  (36x28mm) + DN "Havasi gyopár" fém turista lemezjelvény + DN "Törekvés" zománcozott, ezüstözött Br kitűző (18x22mm) T:1-2 kis zománchiba
31400.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF