Uhren Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2021134
11424
372
Watches
Graf von Monte Wehro automata karóra. bőr szíjjal, újszerű, működő állapotban d: 45 mm
2173465
11425
372
Watches
2 db ébresztő óra. Quartz, elem nélkül, működik eredeti karton dobozában + Quartz Bo Sheng, narancssárga, nem működik
2174888
11426
372
Watches
Női Roamer kvarc karóra, fém szíjjal, működik, karcos, enyhén kopottas állapotban, számlap mérete: 1,1x1,8 cm
2175321
11427
372
15000
Watches
Svájci Cornavin Antimagnetic, mechanikus aranyozott számlapos karóra, bőr szíjjal, jó állapotban, működik.
2024820
11428
372
50000
Watches
Antik, art deco márvány kandallóra. Masszív márvány. Hátsó ajtó egyik zsanérja lejött, de megvan. 41x31 cm
2024709
11429
372
50000
Watches
Antik, faragott, Ingajáratos falióra, felesütős szerkezettel, réz számlappal. kulccsal, jó állapotban. Egy kis sérülés, de a darab megvan. 65x45 cm 2027540
11430
372
Watches
Régi fali óra, fa testtel, üveg nélkül, kulccsal, működik, kopott, d: 20 cm
2120495
11431
372
Watches
DGT 2000 digitális sakk óra, eredeti dobozában, jó állapotban, nem kipróbált, h: 19 cm, m: 5 cm 2021110
11434
372
Watches
Graf von Monte Wehro automata, naptáros karóra. fém szíjjal, új, fóliázott, működő állapotban d: 40 mm
1825370
11435
372
Watches
2174453
11436
372
80000
Watches
Zsebóragyűjtemény fa dobozban, össz. 15 db, részben jelzett (Kienzle, Klinghoffer Ede Pesterzsébet, Nattich Hofuhrmacher Fiume stb.), számlapok és üvegek részben kopottak és sérültek, valamennyi működőképes
2173186
11437
372
26000
Watches
Órás műszerek: billegő-mérő, csapfényesítő, vezeték átmérő, gamma rugó kaliber mérő
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF