Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 59
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2169651
11353
372
Sculptures, statuettes, plaques
Keleti bölcs, keményfa faragott fa szobor 28 cm
2171202
11354
372
Egyiptomi fáraófej, műgyanta asztali dísz, apró kopásokkal, m: 19 cm 2173778
11355
372
Keleti bölcs faragott fa szobor 20 cm
2173799
11356
372
Varázsló figura. Műgyanta szobor. 27 cm 2174046
11357
372
Romulus és Remus bronz szobor, a capitoliumi farkas alapján készült utánzat. Kopottas állapotban, a farkas fejénél rossz az illesztés, 13x22,5 cm Romulus and Remus bronze statue, copy, based on the Capitoline Wolf. In a worn condition, bad joint at the head of the wolf, 13x22,5 cm 2169487
11358
372
Sidló Ferenc (1882-1953): Hunyadi István. Hadsegélyező HIvatal. Gyorssegély Auguszta alap spiáter szobor. Jelzett. Sérült, hiányos. 17x22 cm 2173839
11359
372
Keleti bölcs. faragott keményfa szobor. 27 cm
2173831
11360
372
Fiókáját etető madár. Faragott fa szobor, kis sérüléssel. 21 cm
2173752
11361
372
Keleti keményfa, Istennőt ábrázoló fa szobor. 32 cm 2173760
11362
372
Nevető Buddha keményfa és csont faragott szobor 23 cm
2173796
11363
372
Afrikai női büszt. Faragott keményfa szobor. 33 cm
2173805
11364
372
4600
2 db faragott csont cigaretta kínáló / tolltartó fa talapzaton. 6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF