Militaria

Zahl der Lose: 88

1941 tiszti tőr, a penge egyik oldalán "Sághi Béla hadnagy úrnak - 1941" gravírozással, másik oldalon aranyozott címer és a készítő neve "Mészáros Lajos - Budapest", 36,5 cm
12947.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
19

cca 1897-99 Cirkálóhajók (nevezetesebb páncél- és védett cirkálóhajók), nyomat,  Pallas Nagy Lexikona, 1:1000, Bp., Pallas Rt. nyomdája. Különböző államok (német, japán, orosz, osztrák-magyar stb.) haditengerészeti hajóinak korabeli képeivel, hosszúságával és a kiszorított víz súlyával. 12 klf. hadihajó egy lapon: Fürst Bismarck, Giuseppe Garibaldi, VI. Károly császár stb. paszpartuban, hajtásnyommal, 28×22,5 cm / cca 1897-99  navy battleship cruisers of different countries (Russia, USA, Italy, Japan, Austria-Hungary, United Kingdom), 12 different ships (Fürst Bismarck, Giuseppe Garibaldi etc.), print from hungarian encyclopedia Pallas, in passepartout
12948.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 Katona portréja, nyomat?, díszes fa keretben, 48×37,5 cm
12949.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1912-1941 Vegyes papírrégiség (ajánlati okmány, értesítés, tartózkodási bejelentő, személyi lap)
12950.

Rufpreis:
1 000 HUF

Katonai kulacs, m: 21 cm
12951.

Katonai kulacs, m: 21 cm

Rufpreis:
1 600 HUF

12952.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1914-1918 Katonák csoportképe, köztük tüzérek is, fotó, üvegezett fa keretben, 15,5×19 cm
12953.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1942 M. Kir. kárpátaljai 3. honvéd hegyi zászlóalj válasza, Bokros Gizella a Weiszmanfréd Rt. tisztviselője részére.
12954.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1914-1918 Vegyes első világháborús katonai tétel, közte fotók (5 db), Előre képes hetilap 1917. IV. évf.12. száma, Kassa és környékének katonai térképe, változó állapotban, közte sérültek.
12955.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Magyar Néphadsereg katonai rendész sisak, kopott, kissé sérült, 26x23x13 cm
12956.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szamurájkard, replika, kopott tokban, kopott pengével és a pengén csorbákkal, h: 100 cm, tok: h: 81 cm.
12957.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

XVII. századi indo-perzsa dhal/sipar pajzs modern replikája, sérült szíjjal, rozsdafoltokkal, d: 46 cm
12958.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF