Stich

Zahl der Lose: 32

11012.

Rufpreis:
12 000 HUF
38,96

11013.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Styka, Jan (1858-1925) festménye után, 1910 körül: Petőfi a nagyszebeni ütközetben, 1849. március 11. Litográfia, karton, elváló paszpartuban (ragasztása engedett). Bp., é.n., Könyves  Kálmán  magy.  irod.  és  könyvk.  r.t.. . Lap alja sérült a feliratnál, litográfia kisebb sérülésekkel. Látható méret: 51,5x77,5 cm, Paszpartuval: 69,5x96 cm
11014.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
58,44

Zichy Mihály rajza után Angerer Gy: Lucifer felköszönti a halottat. Ember tragédiája VI. szín. Fénymetszet, papír, lap széle sérült (szakadásokkal, hiánnyal), metszet ép, 22x15 cm
11015.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

David Weiss (1775-1846): Salvator Mundi, 1800-1820 körül. Rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (D. Weiss sc. Wien bey Dav. Weiss), üveg mögött, 9x6,5 cm
11016.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Benczúr Gyula (1844-1920): Szent István (Vajk) keresztelése. A Cs. K. Geográfiai Intézet heliogravúr, nyomt. a Műsokszorosító Egylet Bécsben, kiadta az O. Magy. Képzőművészeti Társulat. Papír, jelzett a dúcon (Benczúr Gyula, München 1880) és a lap alján (festett és rajzolta Benczúr Gyula). Lap szélé foltos és szakadásokkal, felcsavarva, 69x40 cm
11017.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23
31

cca 1920 Magyar történelmi viseletek. Borsod, Tolna, Szolnok megye. 6 db litográfia 25x18 cm
11018.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
21,10

XVIII. Francia népviseletek metszet. 22x18 cm
11019.

Rufpreis:
1 800 HUF
5,84

XIX. sz.: Giuseppe Lorenzo Gatteri  - Viviani 7 db történelmi rézmetszet. / 7 historical engravings 32x21 cm
11020.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
24,35

1861  Lapujtói és gombai kő- és bronz-kori régiségek I-IX.. Archaeologiai Közlemények,  Csak az első 5 kőnyomatos tábla 26x34 cm.
11021.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

cca 1836 Gaetano Dura (1805-1878): Habsburg.Tescheni Maria Teresa Isabella nápolyi-sziciliai királyné, Napoli, Lit. Gatti e Dura, litográfia, paszpartuban, a hátán javított, 45x32 cm.
11022.

Rufpreis:
8 000 HUF
25,97

Emma Niendorf (1807-1876) német írónő rézmetszetű mellképe / German writer engraving.20x17 cm
11023.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF