Bücher: Judaica Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2129225
17238
372
Books: Judaica
Kraus, Naftali: Az áldozat visszatér... Bp, 2002, PolgART. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2168743
17239
372
Books: Judaica
Holocaust füzetek. VIII. évf. 15. sz. Bp., 2002., Magyar Auschwitz Alapítvány-Holocaust Dokumentációs Központ. Kiadói papírkötés. 2172135
17240
372
Books: Judaica
Szmodits László-Dobson Szabolcs: A magyar zsidóság és a gyógyszerészet 1945-ig. Bp., 2014., Magyar Gyógyszerésztörténeti Társaság. Kiadói papírkötés.
2156041
17241
372
Books: Judaica
Festgebete der Israeliten für den ersten Tag des Neujahrs-Festes. Übersetzt und mit Anmerkungen erklärt von Dr. M. Letteris. Erster Band. Prag, 1881, Verlag von Wolf Pascheles. Félvászon kötés, viseltes, széteső állapotban. 2020079
17242
372
Books: Judaica
Fejtő Ferenc: Magyarság, zsidóság. Zeke Gyula közremüködésével. História Könyvtár Monográfiák. 14. Bp., 2000, História-MTA Történettudományi Intézet. Kiadói papírkötés. 1980992
17243
372
Books: Judaica
2084602
17244
372
Books: Judaica
A budapesti Zsidó Múzeum. Szerk.: Benoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1901783
17245
372
Books: Judaica
Patai József: Babylon vizein. Bp., 1906, Jókai Műintézet. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, ajándékozási bejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
2150326
17246
372
Books: Judaica
2169511
17247
372
Books: Judaica
Lion Feuchtwanger: A római zsidó. I-II. köt. Ford.: Dormándi László. Jó Könyvek. Bp.,[1936], Pantheon. Átkötött egészvászon-kötés.
1989426
17248
372
Books: Judaica
Cholnoky László: Búzakalász. Zsidó tárgyú novellák zsidó kulturális térben. Bp., 2016. Múlt és Jövő Alapítvány, Kiadói kartonálásban.
2019278
17249
372
Books: Judaica
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF