1934. "K.M.A.C.-F.T.C. Hármashatárhegyi verseny 1934 X 14." Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománchiba Hungary 1934. "K.M.A.C.-F.T.C. Race of Hármashatárhegy 14.10.1934." Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with "BERÁN N BPEST" maker's mark (50mm) C:XF enamel error
1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés
1937. "Magyar Királyi Szombathelyi 3. Honvéd Vegyes Dandár - alapította Vitéz Shvoy István altábornagy 1931 / Nagykanizsai lőverseny 1937 pisztoly I." ezüstözött Br díjérem. Szign.: Szabó Károly (60mm) + 1938. "Magyar Királyi Szombathelyi 3. Honvéd Vegyes Dandár - alapította Vitéz Shvoy István altábornagy 1931 / Kisöbü puska II. 1938" Br díjérem. Szign.: Szabó Károly (40mm) T:2- elsőn kopott ezüstözés