Flohmarkt

Zahl der Lose: 318

2 db dekoratív bizsu nyaklánc
11671.

2 db dekoratív bizsu nyaklánc

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst(Ag) gyöngyökkel díszített, állítható méretű textilkarkötő
11672.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

2 db régi kis méretű kerek fa doboz fedéllel, kézzel festett, virág motívummal, apró kopásnyomokkal, d: 5 és 5,5 cm.
11673.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db osztrák bronz figura (kéményseprő és kacsa), m: 4 és 5 cm
11674.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Régi vas boxer, rozsdás, h: 10 cm
11675.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Töltőtoll arany heggyel, kis sérülésekkel, h: 13,5 cm
11676.

Rufpreis:
12 000 HUF

Telephone timer retro telefonidő-mérő homokóra, üveg alatt. Működik, éleinél apró sérüléssel és kopásnyomokkal, eredeti karton dobozában, m: 8 cm
11677.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Régi játékvezetői síp, h: 8 cm
11678.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Retro férfi karkötő, ezüstözött fém, jelzett, h: 19 cm
11679.

Rufpreis:
1 000 HUF

1 db régi hajsütővas, kopott, h: 14,5 cm + kinyitható műanyag fésű, egyik foga hiányzik, fém tokban, kopott.
11680.

Rufpreis:
1 000 HUF

Össz. 9 db régi szállodai kávézó feliratos kiskanál: 5 db Café Adlon, Berlin, Krupp Berndorf, jelzett. 4 db Café Römerhof, Argentor, jelzett. / 9 pcs of old small spoons: 5 db Café Adlon, Berlin, Krupp Berndorf, marked. 4 db Café Römerhof, Argentor, marked.
11681.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

Bizsu nyakék, szintetikus kővel méret: 80 cm
11682.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF