Flohmarkt Zahl der Lose: 318
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2127581
11671
371
Flea Market
2 db dekoratív bizsu nyaklánc
2161889
11672
371
Flea Market
Ezüst(Ag) gyöngyökkel díszített, állítható méretű textilkarkötő
2161080
11673
371
Flea Market
2 db régi kis méretű kerek fa doboz fedéllel, kézzel festett, virág motívummal, apró kopásnyomokkal, d: 5 és 5,5 cm. 2161886
11674
371
14000
Flea Market
2 db osztrák bronz figura (kéményseprő és kacsa), m: 4 és 5 cm
2161475
11675
371
Flea Market
Régi vas boxer, rozsdás, h: 10 cm 2161297
11676
371
Flea Market
Töltőtoll arany heggyel, kis sérülésekkel, h: 13,5 cm 2161157
11677
371
Flea Market
Telephone timer retro telefonidő-mérő homokóra, üveg alatt. Működik, éleinél apró sérüléssel és kopásnyomokkal, eredeti karton dobozában, m: 8 cm 2160811
11678
371
Flea Market
Régi játékvezetői síp, h: 8 cm 2161136
11679
371
Flea Market
Retro férfi karkötő, ezüstözött fém, jelzett, h: 19 cm 2160612
11680
371
Flea Market
1 db régi hajsütővas, kopott, h: 14,5 cm + kinyitható műanyag fésű, egyik foga hiányzik, fém tokban, kopott.
2161025
11681
371
Flea Market
Össz. 9 db régi szállodai kávézó feliratos kiskanál: 5 db Café Adlon, Berlin, Krupp Berndorf, jelzett. 4 db Café Römerhof, Argentor, jelzett. / 9 pcs of old small spoons: 5 db Café Adlon, Berlin, Krupp Berndorf, marked. 4 db Café Römerhof, Argentor, marked. 2100487
11682
371
Flea Market
Bizsu nyakék, szintetikus kővel méret: 80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF