1937 Kántor Tamás és fia műbútorgyárosok, különböző iratok: 2 db költségvetés, 1 db számla 50 fillér okmánybélyeggel, mindhárom fejléces papíron, cégtulajdonos: Kántor István bélyegzéssel. 1 db illusztrált szórólap + 1 db boríték. Mind hajtásnyommal
1937 össz 5 db Heinrich és Fiai Rt., Üllői út 32., Bp., fejléces számla konyhafelszerelésről, mindegyiken 2 fillér okmánybélyeggel és a cég bélyegzőjével, hajtásnyomokkal,
1937 Gerő Ödön (1863-1939) a Pester Lloyd újságírójának, műkritikusának nemzetközi fényképes újságírói igazolványa francia nyelven / International and French journalist id-s
cca 1940-65 Vegyes okmány és irat tétel, össz. 4 db: 1953 Vegyipari minisztérium által a Vegyipari Technikum, Bp. igazgatójának küldött szigorúan bizalmas irat létszámkülönbség megadása ügyében. 1940-42 Népiskolai értesítő, 2 db okmánybélyeggel. cca 1968 , lakbérkönyv. 1965 Munkakönyv.
1940 Fényképes igazolvány, belépőjegy a Szent-Margiszigetre, Dr. Sivó Rudolf részére kiállítva 0612 számmal. Szent-Margisziget Gyógyfürdő Rt. Fénykép sérült.