Juwelen Zahl der Lose: 132
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2161868
19096
371
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr helikopter, jelzett, 8×3 cm, nettó: 18,3 g 2161651
19097
371
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, apró kövekkel, jelzés nélkül, h: 6 cm, bruttó: 1 g 2065616
19098
371
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott virágmintás gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 1,6 g
1392601
19099
371
Jewellery
Ezüst (Ag) töltő ceruza, kopott zománc díszítéssel, h:12 cm, bruttó:15 g
1996265
19100
371
Jewellery
Ezüst(Ag) életfa medál, jelzett, d: 3 cm, nettó: 2,2 g
2147557
19101
371
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves gyűrű, jelzett, állítható méret: 51, nettó: 0,78 g
2148177
19102
371
Jewellery
Ezüst(Ag) kutyusos gyűrű, jelzett, állítható méret, kb. 49, nettó: 1,5 g 2146643
19103
371
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, ikrek medállal, jelzett, h: 38 cm, d: 1,8 cm, nettó: 2,3 g 2144912
19104
371
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc csont szív medállal, Jelzett
2144917
19105
371
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc köves medállal, Jelzett 3,5 g 2146647
19106
371
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, apró kereszt medállal, h: 38 cm, 1,5×1 cm, nettó:1,2 g 2144676
19107
371
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc borostyános feszülettel 5,52 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF