Juwelen Zahl der Lose: 132
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2154148
19060
371
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 50, bruttó: 6,6 g 2154194
19061
371
Jewellery
Ezüst(Ag) golyós nyaklánc, jelzett, türkiz medállal, h: 40 cm, d: 3,5 cm, bruttó: 28,9 g
2154214
19062
371
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,2 g
2154571
19063
371
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel sűrűn kirakott karikagyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 2 g 2154327
19064
371
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) foglalatos féldrágakő, jelzett, gumírozott karkötő résszel, bruttó: 9 g 2161641
19065
371
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) charm karkötőhöz, Pandora jelzéssel, h: 4 cm, bruttó: 3,65 g
2161656
19066
371
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő 5 db charmmal, Pandora jelzéssel, h: 18 cm, bruttó: 10,4 g
2161660
19067
371
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, berakással, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,5 g 2161667
19068
371
Jewellery
2161288
19069
371
Jewellery
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, hiányzó másodpercmutató, felhúzó kulccsal, d: 5 cm, bruttó: 93,3 g
2161644
19070
371
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, kék kővel, Pandora jelzéssel, d: 1,8 cm, bruttó: 2,9 g 2161646
19071
371
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 51, bruttó: 2,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF