Juwelen Zahl der Lose: 132
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2167579
19012
371
Jewellery
Ezüst (Ag) bross, borostyánnal 4x2,3 cm
2167587
19013
371
Jewellery
Ezüst (Ag) és porcelán medál, kis mázhibával d: 2,1 cm
2167565
19014
371
Jewellery
Ezüst(Ag) ornamentikus mintás karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 12,9 g 2154538
19015
371
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla körös nyaklánc, Pandora jelzéssel, h: 44 cm, bruttó: 4,1 g 2154580
19016
371
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, 4 db charmmal, Pandora jelzéssel, h: 5 cm, bruttó: 6,5 g 2163292
19017
371
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán díszítésű karkötő, mintás ívelt tagokkal, jelzéssel, d: 6 cm, nettó: 25,9 g 2154314
19018
371
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, csavart díszítéssel, jelzett, h: 17 cm, nettó: 3,3 g 2154540
19019
371
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, sok kővel, jelzett, 4×1,7 cm, bruttó: 10,3 g 2154278
19020
371
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, zománcozott díszítéssel, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 1,6 g 2154230
19021
371
Jewellery
Ezüst(Ag) végtelen jeles nyaklánc, jelzett, h: 22 cm, nettó: 7,5 g 2154209
19022
371
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár apró kövekkel, jelzett, d: 2,4 g, bruttó: 6,15 g 2154152
19023
371
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, jelzett, 1×1 cm, bruttó: 1,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF