150 éves a magyar vasút 1846-1996. Szerkesztette Mezei István. Bp.,(1996), MÁV Rt. 477 p. Kiadói nyl-kötésben, a címlap és a 23. oldal között hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, rossz állapotban. +William Wenger: Eisenbahnen der Welt. Lausanne, 1969, Mondo-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Hunor László: Útmutató a V63 sorozatú mozdony menetszolgálatához. Útmutató a villamosmozdonyok menetszolgálatához. IV. rész. Bp.,é.n.,KÖZDOK. Kiadói spirálozott nyl-kötés.
In Treno al Cinema. Immagini per un viaggio in Italia. Szerk.: Eugenio Bernardi-Piero Spila. Roma, 1988, Peliti Associati. Olasz nyelven. Számos fotóval illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
Ravics A. Sz.: Diselmozdonyok. Hogyan tartsuk a villamosberendezést működőképes állapotban. hn., 1966, nyn., 347 p. Félvászon-kötésben, 13 sztl. lev. ábragyűjteménnyel, az ábra-füzet szélein szakadásokkal.
Vegyes vasúti témájú könyvtétel, 5 db. Günther Feuerreissen: Reissen mit der Dampfbahn. Berlin,1982,VEB. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Ulrich Schenfold: Mein erstes Buch der Eisenbahn. München,1980,Südwest. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal. ZEV+DET. Die Eisenbahntechnik. 1992. August/September. Graz, 1992, Glasers Annalen. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé viseltes állapotban. Philippe Lorin: Le Train a Grande Vitesse. hn., 1981, Fernand Nathan. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. Notice de Conduite des Moteurs. AGO Diesel. Mulhouse,é.n.,Société Alsacienne de Constructions Mécanique (SACM.) Franica nyelven. Kiadói papírkötés.