Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2072888
11368
370
Sculptures, statuettes, plaques
Vágtató ló, faragott zsírkő, karcolásokkal, m: 15 cm, h: 20,5 cm 2072931
11369
370
Vágtató lovak, faragott zsírkő, karcolásokkal, m: 16 cm, h: 24 cm 2087091
11370
370
Afrikai faragott figura, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 32,5 cm
2139031
11371
370
Vágtató lovak. Kínai zsírkő faragott szobor. 27x16 cm 2152856
11372
370
XX. sz. eleje. Kínai sárkány Faragott, aranyozott, festett fa szobor. sérült 40 cm 2154547
11373
370
Fém bodybuilder szobor, jelzés nélkül, egy kisebb sérüléssel, m: 32 cm
2155650
11374
370
48000
cca 1900-1910 La science - A tudomány, női szecessziós bronz mellszobor, alabástrom talapzaton, jelzés nélkül, h: 22 cm (talapzattal együtt: 32 cm), tetején kiálló, kb. 3-4 mm magas, alig látható csonk, szobor enyhén kopott, talapzat hátoldalán egy kisebb sérüléssel / cca 1900-1910 La science, Art nouveau bronze sculpture, on alabaster pedestal, not marked, h: 22 cm (with pedestal: 32 cm), on top ca 3-4 mm high snag, sculpture a bit worn, pedestal with a small damage on the back
2157231
11375
370
TPI. jelzéssel: Isten szobor. Anania. Faragott fa szobor. 45 cm
2157230
11376
370
Maweli jelzéssel: Lány akt. Keményfa faragott fa szobor. 26 cm
2157229
11377
370
P. jelzéssel: Gyermekek a fán. Keményfa faragott fa szobor. 19 cm
2157228
11378
370
Ülő Buddha. Keményfa faragott fa szobor. 24 cm
2157227
11379
370
Káli istennő. Keményfa faragott fa szobor. 29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF