Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 62

Vágtató ló, faragott zsírkő, karcolásokkal, m: 15 cm, h: 20,5 cm
11368.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vágtató lovak, faragott zsírkő, karcolásokkal, m: 16 cm, h: 24 cm
11369.

Rufpreis:
1 000 HUF

Afrikai faragott figura, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 32,5 cm
11370.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vágtató lovak. Kínai zsírkő faragott szobor. 27x16 cm
11371.

Rufpreis:
1 000 HUF

XX. sz. eleje. Kínai sárkány Faragott, aranyozott, festett fa szobor. sérült 40 cm
11372.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Fém bodybuilder szobor, jelzés nélkül, egy kisebb sérüléssel, m: 32 cm
11373.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1900-1910 La science - A tudomány, női szecessziós bronz mellszobor, alabástrom talapzaton, jelzés nélkül, h: 22 cm (talapzattal együtt: 32 cm), tetején kiálló, kb. 3-4 mm magas, alig látható csonk, szobor enyhén kopott, talapzat hátoldalán egy kisebb sérüléssel  / cca 1900-1910 La science, Art nouveau bronze sculpture, on alabaster pedestal, not marked, h: 22 cm (with pedestal: 32 cm), on top ca 3-4 mm high snag, sculpture a bit worn, pedestal with a small damage on the back
11374.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

TPI. jelzéssel: Isten szobor. Anania. Faragott fa szobor. 45 cm
11375.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Maweli jelzéssel: Lány akt. Keményfa faragott fa szobor. 26 cm
11376.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

P. jelzéssel: Gyermekek a fán. Keményfa faragott fa szobor. 19 cm
11377.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ülő Buddha. Keményfa faragott fa szobor. 24 cm
11378.

Rufpreis:
6 000 HUF

Káli istennő. Keményfa faragott fa szobor. 29 cm
11379.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF