Foto

Zahl der Lose: 368

cca 1920-1925 Szombathelyi Nándor (Budapest): Budapesti géperejű bérkocsisok csoportképe, 15x22 cm, karton 28x32 cm
12413.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1870 Műtermi csoportkép, jelzés nélküli vintage fotó, 20x22,5 cm, karton (széle sérült) 24,6x33 cm
12414.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Duzzasztógát, kartonra kasírozva, 25x33cm
12415.

Rufpreis:
1 400 HUF

1937. február 6. Tűzoltóbál emlékére készült társasági csoportkép, 21x27 cm, karton 31x37 cm
12416.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941. május 7. Salvator Intézeti Tanítóképző (a háttérben levő szalag felirata szerint) végzős növendékei az osztályteremben, 17x22 cm, karton 25x33 cm
12417.

Rufpreis:
1 400 HUF

1916. május 1. Homonnai Nándor (Makó) festett hátterű műtermében készült csoportkép egy leányiskola végzős növendékeiről, 17x23 cm, karton szélén sérülésekkel, 30x36 cm
12418.

Rufpreis:
1 400 HUF

1917 Budapest, a Jurányi utcai Női Kereskedelmi Iskola tanárai és végzős tanulói, kistabló nevesített portrékkal, 26,5x33 cm, karton (sérülésekkel) 28,3x33,4 cm
12419.

Rufpreis:
1 600 HUF

1962 Kereskedelmi Tanulóiskola Vendéglátó tagozatának tanárai és végzős tanulói, kistabló nevesített portrékkal, 17x24 cm, karton 24,5x33,2 cm
12420.

Rufpreis:
1 600 HUF

1941 Szeged, Női Felsőkereskedelmi Iskola tanárai és végzős osztálya, kistabló nevesített portrékkal, 21,5x28,5 cm
12421.

Rufpreis:
1 600 HUF

1962 MüM. 605. sz. Ipari Tanulóintézet tanárai és faipari végzős osztálya, kistabló nevesített portrékkal, 17,8x23,5 cm, karton 24,5x33 cm
12422.

Rufpreis:
1 600 HUF

1913 Budapest, a VIII. kerületi Felső Kereskedelmi Iskola tanárai és végzős osztálya, kistabló nevesített portrékkal, kisebb sérülésekkel, 27x36 cm, karton 30x39 cm
12423.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Gyöngyös, Fantó és Steiner fényképészek műtermében készült vintage fotó, 19x12,8 cm, karton 32,5x22 cm
12424.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF