Foto Zahl der Lose: 368
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
958360
12413
370
Photo
cca 1920-1925 Szombathelyi Nándor (Budapest): Budapesti géperejű bérkocsisok csoportképe, 15x22 cm, karton 28x32 cm
2152197
12414
370
Photo
cca 1870 Műtermi csoportkép, jelzés nélküli vintage fotó, 20x22,5 cm, karton (széle sérült) 24,6x33 cm
683421
12415
370
Photo
cca 1920 Duzzasztógát, kartonra kasírozva, 25x33cm 1151849
12416
370
Photo
1937. február 6. Tűzoltóbál emlékére készült társasági csoportkép, 21x27 cm, karton 31x37 cm 1151793
12417
370
Photo
1941. május 7. Salvator Intézeti Tanítóképző (a háttérben levő szalag felirata szerint) végzős növendékei az osztályteremben, 17x22 cm, karton 25x33 cm
1151755
12418
370
Photo
1916. május 1. Homonnai Nándor (Makó) festett hátterű műtermében készült csoportkép egy leányiskola végzős növendékeiről, 17x23 cm, karton szélén sérülésekkel, 30x36 cm 2152141
12419
370
Photo
1917 Budapest, a Jurányi utcai Női Kereskedelmi Iskola tanárai és végzős tanulói, kistabló nevesített portrékkal, 26,5x33 cm, karton (sérülésekkel) 28,3x33,4 cm 2152142
12420
370
Photo
1962 Kereskedelmi Tanulóiskola Vendéglátó tagozatának tanárai és végzős tanulói, kistabló nevesített portrékkal, 17x24 cm, karton 24,5x33,2 cm 2152164
12421
370
Photo
1941 Szeged, Női Felsőkereskedelmi Iskola tanárai és végzős osztálya, kistabló nevesített portrékkal, 21,5x28,5 cm 2152167
12422
370
Photo
1962 MüM. 605. sz. Ipari Tanulóintézet tanárai és faipari végzős osztálya, kistabló nevesített portrékkal, 17,8x23,5 cm, karton 24,5x33 cm 2152191
12423
370
Photo
1913 Budapest, a VIII. kerületi Felső Kereskedelmi Iskola tanárai és végzős osztálya, kistabló nevesített portrékkal, kisebb sérülésekkel, 27x36 cm, karton 30x39 cm 2152195
12424
370
Photo
cca 1920 Gyöngyös, Fantó és Steiner fényképészek műtermében készült vintage fotó, 19x12,8 cm, karton 32,5x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF