Juwelen Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2146634
19060
369
Jewellery
Ezüst(Ag) lovas lemez, jelzett, d: 3,8 cm, nettó: 3,3 g 2146622
19061
369
Jewellery
Ezüst(Ag) kutyás gomb, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 2,1 g 2146624
19062
369
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, zománcozott szív alakú medállal, jelzett, h: 38 cm, 2,5×2,5 cm, bruttó: 5,1 g 2148206
19063
369
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzés nélkül, méret: 52, nettó: 1,3 g
2148209
19064
369
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos gyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 2,1 g
2148215
19065
369
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,1 g 2148257
19066
369
Jewellery
Ezüst(Ag) függő, církónia kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2,3 g
2148289
19067
369
Jewellery
Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, jelzett, h: 1,3 cm, nettó: 1,3 g
2148296
19068
369
Jewellery
Ezüst(Ag) papirusztekercs medál, jelzett, 2×1,7 cm, nettó: 2,3 g 2148301
19069
369
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális szemű nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 4,7 g
2148312
19070
369
4400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) függő, állítható hosszúságú lánccal, jelzett, bruttó: 3,4 g 2148317
19071
369
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) fülebevalópár apró kővel, jelzett, h: 1,6 cm, bruttó: 2,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF