Juwelen Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2144923
19123
369
Jewellery
Ezüst (Ag) pecsétgyűrű Jelzett 4,3 g Méret:62 2144905
19124
369
Jewellery
Antik ezüst (Ag) késbak. Buda, 1824, Jelzett, mesterjegyes. 29 g 2144917
19125
369
4200
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc köves medállal, Jelzett 3,5 g
2144914
19126
369
4800
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc és medál, Jelzett 25,1 g 2144679
19127
369
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) fonott nyaklánc 23,3 g 2144910
19128
369
Jewellery
Ezüst (Ag) fonott nyaklánc, Jelzett 15,5 g 2144899
19129
369
Jewellery
Ezüst (Ag) masszív nyaklánc, cirkón díszítéssel. Jelzett. 20 cm, 52,6 g 2144897
19130
369
14000
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) övcsat zománc díszítéssel. Jelzett. 8,5 cm, 46,3 g 2144891
19131
369
14000
Jewellery
Ezüst (Ag) 6 db jelzett baba étkészlet 43 g 2144710
19132
369
4200
Jewellery
Ezüst (Ag) bross gyönggyel Jelzett. 4,93 g 2144706
19133
369
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc feszülettel Jelzett. 9,4 g 2144922
19134
369
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű félig színes kövekkel. Jelzett.3,23 g Méret:56 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF