Juwelen

Zahl der Lose: 194

Ezüst (Ag) pecsétgyűrű Jelzett 4,3 g Méret:62
19123.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antik ezüst (Ag) késbak. Buda, 1824, Jelzett, mesterjegyes. 29 g
19124.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) nyaklánc köves medállal, Jelzett 3,5 g
19125.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst (Ag) nyaklánc és medál, Jelzett 25,1 g
19126.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst (Ag) fonott nyaklánc 23,3 g
19127.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst (Ag) fonott nyaklánc, Jelzett 15,5 g
19128.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) masszív nyaklánc, cirkón díszítéssel. Jelzett.  20 cm, 52,6 g
19129.

Rufpreis:
12 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag)  övcsat zománc díszítéssel. Jelzett. 8,5 cm, 46,3 g
19130.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) 6 db jelzett baba étkészlet 43 g
19131.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
9

Ezüst (Ag) bross gyönggyel Jelzett. 4,93 g
19132.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst (Ag) nyaklánc feszülettel Jelzett. 9,4 g
19133.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű félig színes kövekkel. Jelzett.3,23 g Méret:56
19134.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF